Айшварія Рай: фільми за участю актриси

Досуг

robertss 02.09.2023 Article

«Міс світу» 1994 року, кавалер французького ордена Мистецтв і літератури, єдина індіанка, воскова фігура якої встановлена в музеї мадам Тюссо, — все це Айшварія Рай. Фільми актриси популярні в усьому світі, а її внесок в індійське мистецтво відзначений однією з найвищих нагород країни. Десять найбільш ненудних кінокартин з її участю в добірці.

«Навіки твоя» (1999)

Картину створив Санджай Ліла Бхансалі — володар чотирьох національних кінопремій і однієї з найвищих державних нагород Індії Падма Шрі.

Найуспішніший його проєкт — «Навіки твоя». На IMDb картині поставили 7,5 бала. Відомий режисер і іншою роботою — мелодрамою 2010 року «Благання».

У головних ролях фільму «Назавжди твоя» з’явилися:

 • Салман Кхан («Тато»);
 • Аджай Девган («Ти, я і ми»);
 • Зохра Сегал («Доктор Хто»).

Персонаж Айшварії Рай — красуня Нандіні. Вона живе в будинку батька Пандіта Дарбара — знаменитого вчителя традиційної музики. Якось у викладача з’являється новий студент Самір. Дуже скоро між молодим чоловіком і дівчиною пробігає іскра, від якої розгорається справжня пожежа пристрасті.

Дізнавшись про це, батько виганяє Саміра, а Нандіні видає за адвоката Ванраджа. Той тільки після весілля дізнається сумну історію дівчини і пропонує їй негайно вирушити до Італії на пошуки Саміра.

«Ритми кохання» (1999)

Режисер Субхаш Гхай 1992 року був удостоєний звання найкращого режисера (за версією Filmfare Awards) за роботу над фільмом «Торговець». У 1998-му його фільм «Ошукані надії» переміг на Filmfare Awards у номінації «Найкращий сценарій».

Кінострічка «Ритми кохання» припала до душі багатьом глядачам, що підтверджує оцінка IMDb — 6,7 бала.

Головні ролі, крім Айшварії Рай, виконали:

 • Акшай Кханна («Гонка»);
 • Аніл Капур («Мільйонер із нетрів»);
 • Алок Натх («Заручини»).

Індійський прем’єр-міністр змушений відвідати село Чамбу, розташоване в Гімалаях. З ним їде син Манав. Він цілодобово пропадає на природі, насолоджуючись чистим повітрям і приголомшливими пейзажами.

Якось хлопець зустрічає красуню Мансі (її грає Айшварія Рай). Вона дочка місцевого знаменитого народного співака. Манав і Мансі закохуються.

Проблеми виникають пізніше, коли батьки молодих людей сваряться. Чи завадить це щастю дітей? Звісно ні, але чи будуть вони разом — ось у чому питання.

Фільми з Айшварією Рай: «Закохані» (2000)

Режисер Адітья Чопра зняв картину, а головну роль у ній виконала Айшварія Рай. Фільми та серіали Чопра створює досить активно. Загалом у його творчому багажі 72 проекти, з яких 68 він спродюсував, а чотири зняв як режисер.

Найуспішніша його робота — мелодрама «Невикрадена наречена» (1995). «Закохані» теж вдалий проєкт: його оцінка на IMDb склала 7,1 бала.

Головні ролі виконали:

 • Амітабх Баччан («Тато»);
 • Шахрукх Кхан («Вір і Зара»);
 • Удай Чопра («Божевільне серце»).

Троє юних студентів чоловічого коледжу знімають кімнати в пансіонаті, адміністратор якого Нараян Шанкар. Останній вирізняється консервативністю і не дозволяє постояльцям нічого зайвого. Поруч розташована жіноча гімназія, учениці якої своєю красою зводять з розуму хлопців.

Ситуація докорінно змінюється, коли в коледжі починає працювати Радж Ар’ян — учитель музики. Він колись кохав доньку Нараяна Шанкара Мегху. Цю героїню на екрані втілила Айшварія Рай. Педагог вирішує допомогти хлопцям, а заодно спробує відновити стосунки з подругою юності.

«Девдас» (2002)

Айшварія Рай і Шахрукх Кхан зіграли в цьому фільмі закоханих. Його режисером став Санджай Ліла Бхансалі. Ця робота вийшла вдалою — на IMDb їй поставили 7,6 бала.

У головних ролях знялися:

 • Кірон Кхер («Ти і я»);
 • Мадгурі Дікшит («Каприз»);
 • Джекі Шрофф («Закоханий король»).

Син багатих батьків у дитинстві дружив із дівчинкою Паро. Пізніше хлопчика відправили за кордон на навчання.

Повернувся він уже дорослим, звик до західного життя. У селі знову зустрів Паро (персонаж Айшварії Рай). Дівчина все ще кохає друга дитинства, але чи готовий він тепер відповісти взаємністю?

«Обов’язок понад усе» (2004)

Не слід вважати, що Айшварія Рай, всі фільми якої оповідають про кохання, здатна грати не тільки наївних романтичних красунь. Підтвердження — бойовик «Борг понад усе», оцінений на IMDb у 7,4 бала.

Режисер картини Раджкумар Сантоші, чиєю найкращою роботою з 2001 року залишається кримінальна драма «Втікачка».

Ролі в картині виконали:

 • Амітабх Баччан («Любов і зрада»);
 • Акшай Кумар («Брати»);
 • Аджай Девган («Сінгам»).

У фільмі Айшварія Рай грає Махалакшмі — кохану жінку офіцера поліції Шекхара. Останній входить до команди Ананта Шрівастава, якому доручено доставити до суду терориста Ікбала Ансарі. До групи приєднується Махалакшмі: вона потрібна поліцейським як свідок.

Шлях не буде легким, адже злочинці готові на все, щоб звільнити ватажка. Ближче до розв’язки виявиться, що один із попутників Ананта Шрівастава працює на терористів. У момент його викриття доведеться обирати між обов’язком і почуттями.

«Наречена і забобони» (2004)

Гуріндер Чадха — прославлений британський сценарист і режисер. Її картина «Бхаджі на пляжі» (1993) отримала нагороду BAFTA, а «Грай як Бекхем» (2003) — «Золотий глобус» як найкраща комедія.

Картина «Наречена і забобони» — черговий успішний проект Чадхі. Це вільна інтерпретація «Гордості й упередження» Джейн Остін. Фільм глядачі оцінили непогано: на IMDb стоїть 6,2 бала.

У головних ролях знялися:

 • Мартін Гендерсон («Ескадрилья «Лафайєт»»);
 • Надіра Баббар;
 • Анупам Кхер («Заручини»).

Пані Бакші сподівається видати заміж усіх доньок якнайвигідніше. Зручним моментом для пошуку наречених, на її думку, буде майбутнє весілля, на яке прибуде не тільки все село, але ще кілька іноземців.

Лаліта Бакші, яку грає Айшварія Рай, вірить, що тільки шлюб за коханням може вважатися гідним. Вона зустрічає на весіллі американця Вілла Дарсі. Дівчина одразу відчуває, що не може байдуже ставитися до хлопця, але поки не розуміє, кохання це чи все ж таки ненависть.

«Джодха і Акбар» (2008)

Над історичною мелодрамою працював режисер Ашутош Говарікер. Його фільм «Лагаан: Одного разу в Індії» 2002 року був номінований на «Оскар».

Картина «Джодха і Акбар» у 2009-му визнана найкращою за версією Filmfare Award. На IMDb глядачі поставили фільму 7,6 бала.

Головні ролі у стрічці зіграли:

 • Рітік Рошан («Благання»);
 • Сону Суд («Король Сінгх»);
 • Пунам Сінха.

Айшварія Рай грає раджкумарі (принцесу) Джодху Бай. Дівчина сповідує індуїзм, але змушена вийти заміж за мусульманина — повелителя з династії Великих Моголів.

Її шлюб із Джалалуддіном Мохаммадом Акбаром став гарантією збереження міжрелігійного миру в країні. Хто б міг подумати, що спадкоємець завойовників Індії без розуму закохається в Джодху? Чи зможе правитель домогтися її прихильності?

Фільми з Айшварією Рай: «Робот» (2010)

Ця вельми незвичайна картина має на IMDb оцінку 7,1 бала. Її режисер Шанмугам Шанкар у 2005-му зняв трилер «Незнайомець».

У «Роботі» знялися такі актори:

 • Раджнікант («Командир»);
 • Денні Дензонгпа («Піф-паф»);
 • Сабу Сіріл («Імператор»).

Персонаж Айшварії Рай Сана зустрічається з професором Васігараном. Вчений поглинений створенням справжнього антропоморфного робота Чітті. Процес застопорився: професор ніяк не може наділити робота емоціями. З цим завданням справляється блискавка.

Хто б міг подумати, що робот із людськими емоціями насамперед закохається в Сану. Однак дівчина ставиться до Чітті як до друга. Масла у вогонь підливає конкурент Васігарана — професор Бора.

«Демон» (2010)

Режисер картини Мані Ратнам — володар трофея Берлінського кінофестивалю. Він отримав нагороду за картину «Кохання з першого погляду» (1998). «Демон» на IMDb отримав оцінку 6,9 бала, що робить його другим найкращим кіно Ратнама.

Головні ролі виконали:

 • Чийян Вікрам («Лиходій»);
 • Прітхвірадж Сукумаран;
 • Пріямані («Ченнайський експрес»).

Айшварія Рай грає Рагіні — дружину поліцейського інспектора Дева. Жінку викрадає ватажок місцевої зграї бандитів Вірайя. Той давно хотів помститися Деву, і нарешті час настав. Вірайя збирається вбити Рагіні.

Жінка обурена вчинком бандита і запевняє його, що помре вона не від його руки. Поки Вірайя сміється, Рагіні стрибає в прірву. Це тільки початок драми, що розповідає про протиборство непримиренних ворогів, у кожного з яких своя правда.

«Сарабджіт» (2016)

Ще один фільм, у якому Айшварія Рай постала в нетиповому для себе амплуа. Цю біографічну драму зняв Омунг Кумар. Найкращою його роботою визнано епічний серіал «Махабхарата», що виходив у 2013-2014 роках.

У головних ролях фільму «Сарабджіт», який на IMDb отримав 7,3 бала, знялися:

 • Рандіп Худа («Султан»);
 • Річа Чадда («Рам і Ліла»);
 • Даршан Кумар («Мері Ком»).

Айшварія Рай зіграла Далбір Каур — сестру фермера Сарабджита Сінгха. Молодий чоловік випадково забрів до Пакистану. Його схопили, судили і засудили до смерті як шпигуна і терориста.

Чекаючи страти, він провів у в’язниці 23 роки. Весь цей час сім’я Сарабджита і сестра Далбір боролися за його звільнення.

Айшварія Рай, фільми якої користуються величезною популярністю, зараз знімається в новій картині. Називається вона «Син Понні». В основу картини покладено сюжет однойменного історичного роману Калки Крішнамурті. Фільм вийде в 2022 році. Скоротайте час до прем’єри за переглядом кіноробіт за участю Айшварії Рай, які вже вийшли на екрани.

 • Айшварія Рай
 • Шахрух Хан

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

You may also like

Как правильно использовать пушер

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Лучшие топ 20 турецких сериалов — по мнению зрителей

Кемер: що подивитися в курортному місті та околицях

Книги про харчування, які змінять погляд на їжу

«Команда мрії»: опис, сюжет, персонажі аніме

Позначки:, , , , , ,
close