Чи можна дарувати дзеркало: народні забобони та прикмети

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Чи можна дарувати дзеркало і як приймати такий подарунок

Вибір подарунка — цікавий і приємний ритуал. Якщо сподобалося гарне дзеркало, перш ніж піднести його, вивчіть усі значення такого презенту.

Значення дзеркала в подарунок

Кілька століть тому дзеркало вважали і розкішшю, і бісівським винаходом. У старовинних виробах використовували срібну амальгаму, а срібло вважали священним металом, що відлякує нечисть під час магічних ритуалів. Минув час, туман міфів розвіявся, і гарний предмет інтер’єру став незамінним помічником у домі. Дзеркала купують і використовують повсюдно.

До чого дарують дзеркало? У духовному значенні дзеркало в подарунок не просто гарний аксесуар, а символ світла, чистоти, щирості та божественного розуму. В езотеричному значенні дзеркало вважають магічним предметом, що змінює долю одержувача. Якщо його правильно дарувати і приймати в подарунок, усі зміни будуть на краще. Якщо порушити ритуал, імовірні тривожні й трагічні наслідки.

Чи можна дарувати дзеркало

Автор книги «Дзеркала: забобони, міфологія, психологія і розсудливість» вважає, що деякі культури по всьому світу досі вірять у здатність дзеркал відбивати зло. Це пояснює насторожене до нього ставлення.

Чому не можна дарувати дзеркало? Дарувати дзеркало недовірливим і забобонним людям — погана ідея. Його використовують для ворожінь і наведення псування, воно пов’язує світ живих зі світом мертвих. Вважається, що дзеркало краде красу, енергію, здоров’я і навіть життя.

На щастя, не всі вірять у магію і забобони. Презент із радістю приймуть ті, хто не знає прикмет про дзеркало, абсолютно впевнений у добрих намірах дарувальника або особисто замовив його. Щоб повністю усунути сумніви в безпеці подарунка, беріть дзеркало не з вітрини, а зі складу, як радить блогерка Джейн Бартош.

Яке дзеркало стане ідеальним презентом? Це абсолютно новий виріб, цілий, у заводській упаковці, який дарує доброзичлива, щира людина. Воно не було магічним атрибутом, у такого подарунка немає негативної історії, це енергетично чистий і безпечний предмет.

Що робити, якщо подарували дзеркало

Приймайте в дар тільки упакований виріб, перевірте його цілісність, відсутність спотворень на поверхні. Добре, якщо воно в захисній рамі.

Щоб не переживати, можна викупити дзеркало в дарувальника за символічну плату — монетку. Обов’язково очистіть дзеркало від сторонньої енергетики під струменем чистої води або за допомогою свічки.

У якому разі слід відмовитися від подібного дару? Кишенькове дзеркало, випадково знайдене на вулиці, в людних місцях — тривожна знахідка. Не потрібно піднімати його і забирати собі. Не варто приймати кишенькове дзеркальце як сувенір на пам’ять від малознайомої або незнайомої людини.

Прикмети, пов’язані з дзеркалом у подарунок

Дзеркало в подарунок — чудовий сувенір, який підносять близьким людям, колегам або клієнтам. Необхідно лише врахувати привід дарування та особистість одержувача.

Прикмети залежно від приводу

При даруванні дзеркала враховуйте свято. Не можна дарувати дзеркало:

  • На ювілей, щоб не скоротити тривалість життя.
  • На весілля. Дені Різ, авторка видання Symbol Sage, присвяченого символам і міфам, вважає, що дзеркало може назавжди з’єднати душі молодят, і в разі невдалого шлюбу буде неймовірно важко розлучитися.
  • На свято сім’ї, в якій є літня або хвора людина.
  • На новорічні свята, оскільки подарунок негативно вплине на весь рік.

Можна сміливо піднести дзеркало в подарунок у таких випадках:

  • Звичайний день народження.
  • Переїзд молодої, щасливої сім’ї на нове місце проживання.

Дзеркало можна дарувати і без приводу. Компанії нерідко наносять на чохол дзеркала свій бренд і дарують як корпоративний сувенір.

Прикмети залежно від одержувача подарунка

Особистість одержувача, його інтереси та потреби — основний критерій вибору подарунка. Чи можна дарувати дзеркало дівчині? Незаміжній дівчині дарувати дзеркала не рекомендується, щоб не позбавити її привабливості та щастя в особистому житті. Якщо дівчина сама попросила дзеркало в подарунок, виберіть для неї виріб у витонченій рамі.

На думку авторів видання про дітей Babyology, у Греції немовлятам не дають дивитися в дзеркало і не дарують його, щоб темні сили не забрали душу дитини.

Чи можна дарувати дзеркало чоловікові? Можна, якщо чоловік не забобонний. Якщо дарувальник і одержувач подарунка схильні до забобонів, під впливом дзеркала чоловік поводитиметься як нарцис, милуючись своїм відображенням, а дарувальник стане в цьому звинувачувати себе.

Чи можна дарувати дзеркало коханій людині? Гарний виріб з пам’ятним гравіюванням, подарований від душі, стане сполучною ниточкою між закоханими серцями та позитивно відіб’ється на стосунках у парі.

Прикмети залежно від типу дзеркала

Під час вибору дзеркала в подарунок заведено звертати увагу на його розмір, тип, деталі оздоблення. Важлива також історія виробу. Дзеркала, які категорично не можна дарувати:

  • Старовинне дзеркало — невдалий подарунок, що несе в собі енергетику і душі всіх господарів, якщо його не завісили тканиною, коли в домі перебував небіжчик.
  • Дзеркала, винесені з будинків, що пережили нещастя, пожежі та інші стихійні лиха. Вони провокують повторення історії в нового власника.
  • Дзеркало для спальні, яке не відображає людину в повний зріст.
  • Дзеркало-трельяж. Вважається, що воно недоречне в подарунок підлітку.

Дзеркало, яке стане гарним подарунком — настінне дзеркало на повний зріст для передпокою, вітальні, кухні в дерев’яній рамі, настільне дзеркало, дзеркало-палетка, кишенькове дзеркало в корпусі або чохлі.

Дзеркало — цінний і таємничий аксесуар, псування, крадіжка або знищення якого під забороною, а дарування має особливе значення. Вирішивши піднести його комусь із близьких людей, уважно вивчіть прикмети і правила, зважте всі за і проти і прийміть правильне рішення.

You may also like

Фільми, від яких не можна відірватися: кіноподорож

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Позначки:, , , , , , , ,
close