Як обрати ідеальні кухонні меблі від Restyle

Кухня – це не звичайна кімната, а повноцінна зона, яка має бути функціональною, комфортною та ергономічною. До процесу вибору кухонних меблів слід підійти відповідально. Розберімося, що потрібно врахувати та які меблі краще обирати.

Як обрати кухонні меблі

Будь-яка господиня підтвердить, що сучасний гарнітур повинен поєднувати в собі зручність та практичність. Більш за все цим критеріям відповідають кухні на замовлення Restyle, які відрізняються своїми перевагами. Це ексклюзивний дизайн, точність, індивідуальний підхід, що враховує потреби замовника, особливості приміщення або його недоліки, якість та гарантія.

Виготовлення кухні на замовлення – процес, який неможливо розпочати без збору інформації. Перед замовленням потрібно врахувати:

  • Розмір приміщення, його особливості (вікна, ніші, колони, заглиблення, нестандартна форма) і бажаний розмір кухонних меблів.

  • Місце проходження та розташування комунікацій: вентиляційні отвори, розетки, підходи водопостачання та водовідведення.

  • Побажання щодо організації простору та оснащення кухні: розташування та кількість побутової техніки, побажання до кількості шухляд, полиць тощо.

Визначитись з цими побажаннями та можливостями замовнику допоможуть фахівці Restyle на етапі створення індивідуального проекту. Далі можна переходити до вибору дизайну, стилю, матеріалів, кольорів, текстур.

Кухні на замовлення від виробника Restyle

Багато стандартних кухонь виглядає однаково, але Restyle створює персоналізовані меблі за доступною ціною. В каталозі виробника представлені такі колекції:

  • TASTY – об’єднання практичності, умиротворення та лаконічного скандинавського стилю. Дизайн у цій колекції представлений 4 версіями з різними кольоровими рішеннями: Linoleum, Color, Wood та Authentic.

  • HALF MOON – колекція створена під натхненням місяця та сонця. Поєднує в собі природність, натуральність, лаконічність, яка підкреслюється використанням екологічних матеріалів. Дизайн колекції також представлений 4 версіями: Wood, Linoleum, Color та Authentic.

  • JOY – колекція, яка стане ідеальним варіантом для вільних та безтурботних людей, які полюбляють простір. Дизайн представлено 2 варіантами – Color та Authentic, у кожному з них відтворена концепція екологічності та раціонального використання. Фасади меблів з цієї колекції вироблено із вторинно переробленого дерева.

  • EVOLUTION – ще одна колекція у стриманому скандинавському стилі. Це «гнучка» колекція, яка дозволить втілити у життя найсміливіші ідеї завдяки поєднанню декорів, кольорів. Дизайн представлений у 6 кольорових рішеннях.

  • BASIC – практичність, чіткі форми, лаконічність. Ця колекція має найбільшу кількість декорів і рішень, що дозволяє поєднувати та компонувати.

  • STEP – найбільш аутентична та самобутня колекція завдяки авторській розробці – фрезерованим фасадам із чіткими, стрімкими лініями.

Ціни на кухні на замовлення залежить від кількості модулів, розмірів, обраної колекції та матеріалів, фурнітури.

Компанія Restyle пропонує якісні кухні на замовлення в Києві та інших містах країни. Подивитись усю інформацію можна на сайті Restyle або зателефонувавши за номером 38-067-545-04-74. Тим, хто хоче побачити колекції на власні очі, слід завітати за адресою вул. Залютинська, 4 у місті Харкові.

Позначки:, , , , , , , ,
close