15 ідей щодо кольору колоди, які можуть вас здивувати

Сара Лайон — письменниця-фрілансер та ентузіастка домашнього декору, яка любить ділитися вдалими знахідками про предмети для дому. З 2018 року вона дописує до різноманітних видань про стиль життя, включаючи Apartment Therapy та Architectural Digest.

Опубліковано 29.06.23

Коли справа доходить до вибору кольору фарби для вашої палуби, є так багато варіантів: ви можете вибрати класичний відтінок, такий як чорний, білий або сірий, або, можливо, ви схильні діяти сміливо і вибрати яскравий і дещо нестандартний колір фарби. Ваш двір — ідеальне місце для дизайнерського ризику та креативу.

Нижче ви знайдете приклади 15 чудових ідей щодо кольору палуби. Можливо, ви віддасте перевагу простому білому або, можливо, сміливому червоному. Незалежно від цього, ви обов’язково знайдете колоду або дві, які резонують з вашим стилем.

Експериментуйте зі сміливим яскраво-помаранчевим

Яскраво-помаранчевий робить колоду веселим, несподіваним кольором і додає життєрадісності цьому простору на свіжому повітрі. Доповнена іншими яскравими аксесуарами, ця палуба є надзвичайно гостинною та дружньою до дітей. Акценти на кшталт творів мистецтва та милого барвистого вимпела роблять її чудовим місцем для відпочинку всієї родини. Подумайте про те, щоб пофарбувати лише внутрішню частину перил вашої тераси, як показано тут, якщо ви хочете, щоб з двору все виглядало простіше.

Позначки:, , , , , , , ,
close