Найдорожчий телефон у світі у 2022 році

У списку найдорожчих телефонів у світі 2022 року не буде пристроїв компаній iPhone або Samsung останніх поколінь. Представлені моделі виготовлені із золота та інкрустовані алмазами. Вартість таких гаджетів може сягати десятків мільйонів доларів.

Які телефони найдорожчі у світі у 2022 році? До найдорожчих телефонів належать Falcon SuperNova iPhone, iPhone 5 Diamond Black, iPhone 4S Elite Gold, iPhone 4 Diamond Rose, Supreme Goldstriker iPhone 3G, iPhone 3G King’s button, Diamond Crypto Smartphone, Goldvish Le Million, Gresso Luxor Las Vegas Jackpot, Goldvish Revolution.

Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6

Який найдорожчий телефон у світі у 2022 році? Уже довгий час на першій позиції за вартістю розташовується серія Falcon SuperNova Pink Diamond iPhone 6. Це підтверджують численні топи і рейтинги. Один із них складено автором порталу Clacified Ернестом Сандеєм.

Скільки коштує найдорожчий телефон у світі? Найдорожчу модель Pink Diamond оцінюють у $48,5 млн. Зроблено її на основі таких моделей, як iPhone 6 з 4,7-дюймовим екраном і iPhone 6 Plus з 5,5 дюймами.

Гаджет представлений у трьох дизайнерських варіаціях, які включають рожеві діаманти. Сумарна вартість моделей — понад $100 млн. У цю суму, крім пристрою за $48,5 млн, входять також iPhone за $42,5 млн і за $32,5 млн.

Автор у сфері технічних новин Аманда Кузер зазначила, що до такого мобільного пристрою додаються навушники вартістю $300 тисяч. Для їхнього виробництва використовували золото і платину.

iPhone 5 Diamond Black

Представлена модель була виготовлена на замовлення анонімного китайського бізнесмена. Виконавчий редактор видання PCMag Хлоя Альбанесіус зазначила, що вартість діамантового iPhone п’ятого покоління — $15,3 млн. Над його виробництвом працював ювелір із Ліверпуля Стюарт Г’юз.

Головна перевага такого преміального пристрою — корпус. Для виготовлення моделі використовували 135 г золота 24 карати. Замість звичайної кнопки «Home» взяли 24-каратний чорний діамант, завдяки якому пристрій і отримав свою назву. Його інкрустували на прохання замовника, який і надіслав коштовність. Вартість чорного діаманта оцінюють у понад $9 млн.

iPhone 4S Elite Gold

Модель коштує $9,4 млн. Elite Gold — брат-близнюк Diamond Rose. Над обома телефонами працював Стюарт Г’юз.

Як пише Chet, ось головні особливості пристрою:

  • сумарно інкрустовано 500 діамантів;
  • на логотипі Apple налічується 53 діаманти;
  • навігаційна кнопка на передній панелі виконана з великого діаманта 8,6 карата;
  • задня панель пристрою виготовлена із золота 24 карати.

За таку ціну продається не тільки преміальний телефон, а й ексклюзивний кейс, у якому транспортується і зберігається пристрій. Для виготовлення корпусу скрині використовували платину. Ручки зроблені з оригінальної кістки динозавра T-Rex. Без рідкісних каменів справа не обійшлася: у скрині зустрічається рутил, кварц, опал, чароїт, петерсит, зоряний сонячний камінь.

iPhone 4 Diamond Rose

Четверте місце в списку найдорожчих телефонів у світі — чергове творіння ліверпульського ювеліра Стюарта Г’юза. Свого часу Diamond Rose потрапив до Книги рекордів Гіннеса. Придбав дорогоцінний смартфон відомий магнат Тоні Сейдж за значні $8 млн. При цьому бізнесмен попросив виготовити одразу два екземпляри.

Розкішний смартфон має задню панель із рожевого золота. Також смартфон оснащений:

  • 500 алмазами, загальна вага яких 100 карат;
  • 53 діамантами, які встановлені на логотипі Apple;
  • платиновою кнопкою навігації, на якій встановлено рожевий алмаз 7,4 карата.

Спеціально для цієї моделі виготовили чохол, для якого використали рожевий граніт і нубук. Загальна вага футляра, в якому зберігається пристрій, становить близько 7 кг.

Щодо технічних характеристик пристрою, то на тлі вишуканого та наддорогого оздоблення вони не так і важливі. Технічні показники телефону на рівні моделей четвертого покоління аналогів.

Supreme Goldstriker iPhone 3G

Порівняно з минулими моделями зі списку Supreme Goldstriker iPhone 3G не такий дорогий телефон, але його ціна все ж таки значна — $3,2 млн. Над ним працював уже відомий Стюарт Г’юз. На виготовлення Supreme Goldstriker iPhone 3G у дизайнерського бюро пішло близько 10 місяців.

Як і всі люксові телефони, представлена модель привертає увагу дорогим зовнішнім виглядом. Корпус пристрою виконано з чистого золота. Для більшої частини задньої панелі взяли 22-каратне золото 917 проби загальною вагою 271 г. На передній панелі в навігаційну клавішу вмонтовано рідкісний діамант сім карат.

iPhone 3G King’s button

King’s button — черговий золотий мобільний пристрій, який вражає вартістю — $2,4 млн. Така ціна зумовлена встановленими на корпусі найдорожчими видами жовтого, рожевого і білого 18-каратного золота.

По периметру лицьової панелі додали дві доріжки:

  • смугу з жовтого золота;
  • смугу зі 138 діамантів.

Природно, що кнопку «Home» не обійшли стороною. Її інкрустували високоякісним діамантом 6,6 карата.

Diamond Crypto Smartphone

Вартість Diamond Crypto Smartphone оцінюють у $1,3 млн. За цю ціну власник отримає не тільки пристрій, виконаний із рожевого золота і 50 діамантів, 10 з яких синього кольору, а й один із найбезпечніших мобільних пристроїв у світі. Його особливість — особливе шифрування голосового та SMS-зв’язку. У пристрої зашифрована вся система.

Goldvish Le Million

Як і попередня модель, Goldvish Le Million оцінюється в $1,3 млн. Така вартість відносить пристрій до найдорожчих серед стільникових.

Мобільник виділяється за рахунок унікального зовнішнього вигляду. Для виготовлення корпусу взяли біле золото 18 карат. До всього цього в пристрій встановили 120 карат дорогоцінних каменів. Єдине місце без діамантів — екран.

Gresso Luxor Las Vegas Jackpot

Для виготовлення Las Vegas Jackpot використовували дорогі елементи, загальна вартість яких оцінюється в $1 млн. Для корпусу взяли 180 г золота і 45,5 карат чорних діамантів.

Для клавіатури пристрою використали 17 сапфірів, які вручну відполірували та обробили лазером. Загальна каратність — 32. Задня панель пристрою виконана з 200-річного африканського чорного дерева, а сам апарат тонкий — всього 12 мм завтовшки. Luxor Las Vegas Jackpot випустили всього три екземпляри.

Goldvish Revolution

Останній у списку, але не останній за вартістю — Goldvish Revolution. Ціна представленого мобільного пристрою становить $490 тисяч. Пристрій виготовила шведська компанія Goldvish.

Для виробництва телефону було використано 29-каратний діамант із градацією VVS-1, а також 18-каратне рожеве і біле золото, яке покриває більшу частину пристрою. Батарея з літію. Телефон має 2,2-дюймовий екран. У нижній частині пристрою вбудовано годинник, який надає телефону статусності.

Представлена десятка найдорожчих телефонів у світі вражає ціною та зовнішнім виглядом. Як правило, такі пристрої роблять на замовлення, а для їхнього виготовлення використовують різне золото, діаманти та інші рідкісні камені. У таких телефонах акцент роблять на зовнішні показники, ніж на технічні характеристики.

Дізнавайтеся про все першими

Підпишіться і дізнавайтеся про свіжі новини Казахстану, фото, відео та інші ексклюзиви.

Позначки:, , , , ,
close