Фотоелектричні панелі

Фотоелектричні панелі — альтернативне джерело енергопостачання, який на сьогоднішній день використовується як на виробничих і комерційних об’єктах, так і в приватних будинках.

Дані установки мають порівняно малі розміри і саму звичайну схему установки і експлуатації, за рахунок чого їх можна використовувати навіть на об’єктах з дуже обмеженою кількістю порожнього простору. А замовити сонячні панелі можна тут на сайті atmosfera.ua.

Особливості та плюси електростанцій працюють від сонця

Електростанції працюють від сонця, що використовуються сьогодні в якості головного або аварійного джерела живлення складаються з декількох фотоелектричних панелей потужністю від 30 до 340 Вт і потрібної кількості акумуляторів. За один сонячний день літа батареї забезпечують повну зарядку акумуляторів, які з приходом ночі можна застосувати для внутрішнього або зовнішнього освітлення об’єкту (LED-лампи), роботи електроніки, обладнання для будівництва і навіть побутової техніки. Під час зими, коли кількість сонячних днів дуже обмежена і короткий світловий день, фотоелектричні панелі надають всього на 15-30% від заявленої потужності, що необхідно врахувати при придбанні електростанції.

Щоб електростанція працювала чітко і справно обладнання укомплектовується джерелами безперебійного живлення, конверторами і стабілізаторами. Найрізноманітніші контролери програмуються під потреби користувача і переводять енергопостачання об’єкта в незалежний режим відповідно до заданих параметрів.

Наявність сучасних незалежних електростанцій працюють від фотоелектричних панелей немає необхідності в регулярному участю користувача. В основному, в якості накопичувачів енергії в складі даних установок використовуються не обслуговуються акумулятори, які вважаються повністю герметичними а, тому, не мають негативного впливу на людину і навколишнє середовище і можуть використовуватися навіть в приміщеннях для житла.

Для економії корисного простору на ділянці і максимально хорошого заряду акумуляторів протягом світлового дня, батареї встановлюються на поверхні дахів з похилою поверхнею будівель. Що стосується акумуляторів, то вони в зв’язці з додатковим обладнанням встановлюються в власне відведеному приміщенні з допустимими температурними показниками і повітряної вологості. Якщо говорити про переваги сучасних електростанцій працюють від сонця, то тут необхідно зазначити наступне:

  • дуже великий вибір модифікацій;
  • довговічність і надійність;
  • безпеку для людини і зовнішнього середовища;
  • хороша ціна;
  • велика ступінь продуктивності;
  • немає потреби у важкому догляді;
  • можливість застосування на об’єктах самого різного призначення.
  • тиха робота

Електростанція працює від сонця достатньо оперативно відшкодовується завдяки тому, що її використання в багатьох випадках повністю немає необхідності в застосуванні центральних мереж енергопостачання. Сьогодні наявність даних установок вважається досить актуальним в приватних будинках, які розміщені в видаленні від сфери послуг міста. Створення енергопостачання в даному випадку виконується протягом одного дня без потреби протягування ліній електропередач і виконання інших дорогих заходів.

Контролери для фотоелектричних панелей

Контролери вважаються важливою частиною електростанцій працюють від сонця, адже власне вони відповідають за автоматичне вимикання сонячних модулів від акумуляторів при 100% зарядці, таким чином відчутно подовжуючи терміни експлуатації батарей акумулятора.

Крім важливої ​​функції сучасні контролери заряду в залежності від варіації можуть також виконувати управління лампами зовнішнього освітлення об’єкту, передавати інформацію про поточний стан установки на комп’ютер користувача, сигналізувати про максимальний заряд акумуляторів і т.п. Детальнiше на сайтi www.atmosfera.ua

Позначки:, , ,
close