Як підібрати тактичні рукавиці та де їх купити

Зазвичай тактичні рукавиці є важливим елементом екіпірування військовослужбовців. Виготовляються вони з матеріалів високої якості, тому їхньою відмінною властивістю є надзвичайна міцність. Що стосується конструкції виробу, то їй притаманні надійні шви, які посилені в місцях великого навантаження.

Водночас при виготовленні тактичних рукавиць приділяється увага не лише міцності, але й тому, щоб солдат, використовуючи їх, почував себе комфортно та впевнено.

Основні різновиди продукції

Тактичні рукавиці за своєю конфігурацією поділяються на такі:

  • безпалі;
  • оснащені відділеннями для пальців;
  • з утепленням;
  • водонепроникні;
  • термостійкі;
  • з вентиляцією.

Використовуються вони згідно з завданнями, що плануються, при цьому береться до уваги й пора року. Наприклад, термостійкі тактичні рукавиці з утепленням рекомендовані для зи

ми. Роблячи вибір, зверніть увагу на те, аби вони не сковували рух пальців, адже це може призвести до почуття дискомфорту. Для цього потрібно виходити з розміру руки. Зовсім іншими за властивостями є безпалі тактичні рукавиці. Вони призначені насамперед для стрільби і взагалі є багатофункціональними.

Це цікаво знати

На властивості виробу впливає й матеріал, із якого він виготовлений. Якщо це натуральна шкіра, рукавиці є міцними, розрахованими на довгострокове використання. Але в них є «слабке місце»: майже позбавлені стійкості до води. Що стосується штучної шкіри, вона, навпаки, вологу не вибирає, проте має певні проблеми з вентиляцією.

Традиційно для виготовлення тактичних рукавиць береться бавовна. Вироби з неї мають надзвичайні вентиляційні властивості, важливим чинником на користь їхнього придбання є невисока ціна. Хоча вони і є дешевшими за інші різновиди, з іншого боку, дуже швидко зношуються, через це їх фактично можна віднести до витратної продукції.

Технології невпинно рухаються вперед, і нині з’явився дуже якісний матеріал для виготовлення тактичних рукавиць. Йдеться про кевлар. До його складу включені синтетичні волокна, що наділені особливою стійкістю до вологи й температури. Тому тактичні рукавиці, що зроблені з нього, можна використовувати в будь-яких умовах.

Поради покупцям

Завдячуючи своїм властивостям, тактичні рукавиці знайшли своє застосування не лише у військових цілях, але й у мирному виробництві або в побуті. Їх використовують під час:

  • рибалки;
  • охоти;
  • занять спортом тощо.

Як уже повідомлялося, потрібно робити вибір, виходячи з тих завдань, що плануєте виконувати. Наприклад, для того аби працювати влітку на присадибній ділянці або полі, варто придбати недорогі рукавиці з бавовни. Але якщо ви відповідальні за ремонтну бригаду, то працівникам, яким постійно доводиться перебувати на морозі, у пригоді стануть вироби з утепленням.

Купуйте тактичні рукавиці у військторзі «Панцир». Це магазин, у якому продаються товари на потреби ЗСУ або інших силових і спеціалізованих структур України. Водночас його каталог є відкритим для всіх верств населення. Тут представлений великий асортимент тактичних рукавиць. За необхідністю, якщо є певні складнощі щодо вибору, ви отримаєте консультації. На вироби дається гарантія.

Позначки:, , , , , , , , ,
close