“Острів скарбів” переказ по главам

«Острів скарбів» — класична пригодницька повість, написана Робертом Льюїсом Стівенсоном. Цей захоплюючий роман розповідає історію про мандрівника Джима Хокінса, який відправляється на пошуки скарбів разом зі своїми товаришами. У книзі розкривається тема відваги, дружби, зради і пригод, що насичують життя героїв.

Перша глава «В таверні «Адмірал Беньбоу» розповідає про зустріч Джима Хокінса з моряками, які вирішили розповісти йому історію про загадковий острів, на якому сховані скарби. Так починається пригода хлопчика, який згодом стане одним з головних героїв роману.

У другій главі «Приготування до відплуту» Джим дізнається, що на острові знаходиться схованка піратів, і вирішує взятися за пошуки скарбів. Він укладає план спільно з доктором Лайвзі та капітаном Шмідтом, і разом вони готуються до відплуту на кораблі «Гісс».

Третя глава «Піратський корабель «Гісс»» розповідає про початок подорожі Джима та його товаришів на кораблі «Гісс». Вони зустрічаються зі своїми новими морськими товаришами і виходять в море, сподіваючись знайти скарби на острові.

Глава 1: Подія на пляжі

Вже давно мешканці маленького прибережного містечка чекали на літній сезон, адже саме влітку вони отримували багато гостей. Одного разу, як зазвичай, на пляжі зібралося багато відпочиваючих. Море спокійно хлюпалося узбережжям, а сонце гарячими променями розпалювало піщану поверхню. На пляжі можна було побачити багато палаток, купальників, рушників, парасолок та засмаглих туристів.

Напередодні події відпочиваючі спостерігали, як віддалені кораблі наближалися до берега. Вони виглядали таємничими і цікавими. Люди підійшли ближче, щоб роздивитися, які саме кораблі це і хто на них знаходиться. І раптом, один з кораблів зупинився поруч із пляжем.

З корабля зійшли декілька чоловіків, які були одягнені у піратські костюми. Вони виглядали загадково і недоброзичливо. Околиці затихли, всі зупинилися і спостерігали за цією несподіваною подією. Пірати спокійно розглядали оточуючих, а потім вони звернули свою увагу на скалу, яка виступала над водою.

Один з піратів показав на скалу і всі вони рушили в ту сторону. Люди на пляжі були вражені таємничістю цієї події і повільно пішли за піратами, зберігаючи безпекову відстань.

Коли вони дісталися скали, пірати розпочали активно щось шукати. Вони розкопували землю і перевертали каміння. Люди були захоплені цією сценою і з нетерпінням чекали, що вони виявлять.

Нарешті, один з піратів витягнув з землі старий шкатулку. Всі зблизилися, щоб побачити, що саме знаходиться всередині. Пірат відкрив шкатулку і всіх враженнях побачили гору золотих монет. Це був справжній скарб.

Люди на пляжі відчули радість і захоплення. Вони бачили, що частинка пригоди і великого скарбу торкнулася їхнього містечка. Пірати радісно забрали свій здобуток і повернулися на корабель. Відпочиваючі побажали їм успіху і довго розповідали про подію на пляжі своїм друзям і родичам.

Глава 2: Пошуки карти

Після розповіді капітана Смоллетта, весь екіпаж був збуджений відносно можливості знайти справжній острів скарбів. Кожен бажав бути частиною цього захоплюючого пригодницького пошуку. Але для початку, нам потрібно було знайти карти, що ведуть до скарбу.

Ми обійшли всі кімнати на кораблі, перебираючи кожну шухляду та шафу. Пошук був довгим і напруженим, але ми були впевнені, що карти повинні бути десь поруч. Нарешті, після години пошуків, ми знайшли старий дерев’яний ящик, який містив довгоочікувану карту.

Карта була злегка пошкодженою і збитою зі свого місця, але все ж була зрозумілою. Вона показувала дорогу до острова скарбів, з позначкою на місці, де знаходився сам скарб. Ми були здивовані тим, як детально була намальована карта і як точно вона описувала всі перешкоди на шляху до скарбу. Ми відчували себе справжніми піратами, готовими до наступного кроку нашої пригоди.

З картою в руках, ми почали готуватися до наступного етапу нашої подорожі. Капітан Смоллетт зібрав команду, щоб обговорити наш план дій. Ми обрали найкращий маршрут і визначили, які матеріали нам знадобляться для подорожі.

Завтра ми вирушаємо в далеку подорож, повну небезпек та секретів. Ми впевнені, що знайдемо острів скарбів і відкриємо його багатства. Це буде найбільша пригода у нашому житті!

Глава 3: На острові

Джим Гокінс і негр Лонг Джон Сільвер разом із залишком команди висадилися на острів. Вони шукали скарби, які залишив померлий капітан Флінт. Острів був вкритий густими лісами і великими скелями. Гори йшли аж до самого берегу. На острові панували дикі тварини та небезпечні птахи.

Під час дослідження острова Джим та Лонг Джон натрапили на річку, яка тече через цілий острів. Вода була чиста й холодна. Джим помітив, що під водою можуть бути важливі вказівки про місце розташування скарбів. Вони вирішили дослідити річку і знайшли стару дерев’яну скриню, в якій знаходилися карти й записки капітана Флінта. За допомогою цих карт і записок вони планували знайти скарби.

Проходячи через ліси, Джим помітив сліди невідомих людей. Його навколо оточувала небезпека, адже невідомо, хто їх тут залишив і з якою метою. Джим і Лонг Джон залишилися настороженими й уважними, продовжуючи своє розслідування.

Отзывы

Іван Коваленко

«Острів скарбів» — це захоплююча книга, яка від захоплюючої першої глави до останньої сторінки тримає тебе в напрузі. Це захоплюючий пригодницький роман, який переносить тебе в світ піратів, скарбів і небезпек. Мені особисто сподобалася структура книги — кожна глава розкриває нову загадку, нову пригоду, і ти не можеш не зануритися в цей світ разом з головними героями. Автор майстерно створює образи піратів, вони живі, харизматичні і захоплюють своєю силою. Діалоги між персонажами наповнені гумором і напруженістю, що робить читання ще цікавішим. Я не міг відірватися від книги, із задоволенням перекладав її сторінки. Рекомендую «Острів скарбів» всім любителям пригодницької літератури і тим, хто хоче відчути себе частиною піратського світу!

Diana_G

«Острів скарбів» — це захоплююча історія про пригоди, скарби і дружбу. Переказ по главам розкриває всю красу і таємницю цієї незабутньої історії. Кожна глава підносить нові збурення і відкриває нові горизонти для читача. Головний герой Джим Хокінс, молодий хлопчик з великим бажанням пригод, випадково відкриває карту з підказками про скарб на віддаленому острові. З кожною наступною главою, читачі занурюються в неймовірні пригоди, де пірати, смертельні пастки і зрадливі сюрпризи не дають спокою головному герою. Але завдяки вірному товаришу, котру, Джим Хокінсу вдається знайти, вони разом подолають всі труднощі і знайдуть довгоочікуваний скарб. Ця книга надихає на пригоди, демонструє важливість дружби і завжди залишиться у серцях читачів.

Максим Шевченко

«Острів скарбів» — захопливий пригодницький роман, наповнений таємницями та незвичайними знахідками. Кожна глава цієї книги — це нова порція пригод та відкриттів, які захоплюють з перших сторінок. Головна героїня, молода дівчина зі сміливим серцем, відправляється на пошуки скарбу, який зберігається на загадковому острові. Кожна зустріч, кожне випробування приносять їй не тільки небезпеку, але й нові знайомства, важливі уроки та незабутні враження. Автор майстерно розкриває характери героїв, дозволяючи нам зануритися у їхні почуття та думки. Кожна глава пропонує нову загадку, новий крок у розв’язанні таємниць острова. Ця книга захоплює з перших рядків та не відпускає до останньої сторінки. «Острів скарбів» — це чудовий вибір для тих, хто любить захопливі пригоди та мріє відкрити світ загадок та таємниць.

Позначки:, , , , ,
close