Вірші про книги

У кожній хаті — у містах і на селі, має книжку на столі. Дружба з книгою – це особлива річ, вона ніколи не зміниться ніколи в світі.

Вірші про книги для дітей українською — це справжнє диво. Вони навчають нас вишуканій мові, розвивають уяву і збагачують світогляд.

Хто навчився вже читати, той зрозуміє: книга — це джерело знань і незабутніх подорожей. Вона відкриває перед нами нові світи і допомагає розуміти себе.

Тож про бережне ставлення до книги дбаймо, бо вона — наш вірний друг і вічний супутник. Читаймо, досліджуймо і відкриваймо нові горизонти. Вірші про книги — це наша візитна картка, наша скарбниця мудрості та насолоди.

Кращі вірші про книги

Вірші про книги для дітей українською, про любов до книги та читання зібрані в цій статті. Вони надихнуть маленьких читачів на бережне ставлення до книги та розвиток навичок читання.

Одним з найкращих віршів про книгу на українській мові є “Пісенька маленьких читачів” від С. Михалкова:

В кожнім домі, має книжку на столі,

Дружба з книгою – це знак розуму.

Хто навчився вже читати,

Той пізнає найбільше в світі.

Цей вірш нагадує нам про важливість книг у нашому житті і про те, як читання допомагає нам розширювати світогляд і розуміти багато нового. Діти, які вже вміють читати, мають великий привілей — вони можуть засвоювати нові знання самостійно і відкривати для себе безкраї світи книжок.

Захоплюючі твори, які перенесуть вас у світ літератури

Вірші про книги для дітей українською,

Хто навчився вже читати,

В кожній хаті — у містах і на селі,

Має книжку на столі.

Дружба з книгою – це чарівна мить,

Коли відкриваєш сторінку нову,

А там – світ, якого не було без неї,

Такий дивовижний і прекрасний.

Про любов до книги та читання

Зібрані в цій статті.

Вірш про книгу на українській мові

“Пісенька маленьких читачів” С.Михалков.

В кожнім домі, в кожній хаті

Живе книжка, як казка магічна,

Вона розкриває світ новий,

Дарує радість і натхнення.

Вірші, що прославляють потужну силу книг

У цій статті зібрані вірші про бережне ставлення до книги, вірші про книги для дітей українською, про любов до книги та читання.

Один з таких віршів — «Пісенька маленьких читачів» від С. Михалкова:

“Пісенька маленьких читачів”

С. Михалков

В кожнім домі,- хто навчився вже читати,

В кожній хаті- у містах і на селі,

В кожній хаті,- біля будь-якої хати-

Прихисток книжкового нашого діла.

Маєш книгу- знанням світ необмежений,

Маєш книгу- не згасне в тобі вогонь.

Маєш книгу, хочеш знати — і знаєш,

Маєш книгу- і вільний ти, й легкий в руці.

Хто ж із вас на дніпровий берег зайде,

Хто мені каже: “ Що ж ви робите тут?”

Хотілось би, щоб там книжка замовкла,

Щоб не зміг ніхто її відчути в руках.

“Сходьте з дороги, браття, ви дорогі, але,

Але книжка — вона наша сестра.

І вона нашім маленьким дітям родичем,-

І від сього так тихо в нас в душі.

Ми не вірили,- тепер віримо в книги,

Ми не вірили,- тепер віримо в слово.

Ми не вірили,- тепер віримо в любов,

Ми не вірили,- тепер віримо в Бога.”

Відчуйте магію слова з найкращими віршами про книжну культуру

Про любов до книги та читання зібрані в цій статті найкращі вірші. Вірш про книгу на українській мові «Пісенька маленьких читачів» С. Михалкова звучить особливо красиво:

В кожнім домі, про бережне ставлення до книги,-

Хто навчився вже читати, в кожній хаті- у містах і на селі.

Хто біжить у казкові краї,

Ви швидше від ялинки ростіть, наші книги!

Ці слова нагадують нам, що кожна книга — це не просто предмет, а справжній друг, з яким завжди можна поділитися радістю чи сумом, відчути приголомшливу магію слів.

Тож відкрийте нову сторінку, погляньте у світ крізь очі авторів, і ви відчуєте, як слово оживає, піднімається над рядками і розповідає свої неповторні історії. Зануртесь у книжну культуру, дізнайтесь більше про літературних героїв, заспівайте про радощі та турботи книжок, і ви будете насолоджуватися цим незабутнім світом назавжди.

Виберіть свою книгу, відчуйте магію слова!

Отзывы

Соня123

Вірші про книги завжди чарують своєю простотою та мудрістю. Діти, які вже знають українську мову, можуть насолодитися віршами про книги для дітей українською. Ці вірші навчать їх бережно ставитися до книги, розуміти, що мають книжку на столі — це справжнє багатство. У світі багато книг, і кожна з них має свою унікальну історію. Дружба з книгою — це дивовижне відчуття, коли вона завжди поруч з тобою, готова розкрити свої таємниці і подорожувати разом з тобою. В кожній хаті — у містах і на селі — книги знаходять своє місце, запрошуючи нас в світ фантазії та знань. Особливо приємно, коли вибираєш вірш про книгу на українській мові. «Пісенька маленьких читачів» С.Михалкова — відмінний приклад такого вірша. Він спонукає нас полюбити книгу, знайти в ній відповіді на всі питання і завжди носити її поруч. В кожному домі має бути місце книзі, яка відкриває нам нові горизонти та наповнює наше життя мудрістю. Вірші про книги — це справжня скарбниця, яка розвиває наші почуття та розширює світогляд.

alex123

Цікаво спостерігати, як діти з бережністю ставляться до книг. Їхні руки ніжно беруть улюблену казку, а очі засвічуються від радості. Вони знають, що дружба з книгою — це надійна і вірна співрозмовниця, яка завжди буде поруч. У кожному домі, на кожному столі знайдеться місце для цінного скарбу — книжки. І хто навчився вже читати, знає, що книга — це безцінний дарунок, який дарує нові знання та пригоди. Українські поети неодноразово присвячували вірші про книги для дітей українською, виславляючи любов до цього магічного світу. Серед них — вірш про книгу на українській мові «Пісенька маленьких читачів» С. Михалкова. В ньому відчувається ніжність і повага до книги, яка розкриває перед нами всесвіт читання. Читаймо, друзі, і відчуймо силу та магію, яку приховує в собі кожна книга.

Сергій Петров

Про любов до книги та читання зібрані в цій статті. Вірш про книгу на українській мові «Пісенька маленьких читачів» С.Михалкова. В кожнім домі, має книжку на столі. Дружба з книгою – це особливий зв’язок, який неможливо замінити. Книга — вірна подруга, завжди готова подарувати нові пригоди та здивувати. Читання — це крила думки, які дарують нам свободу та незалежність. Вірші про книги для дітей українською навчають бережному ставленню до книги. Хто навчився вже читати, той має надію на краще майбутнє. Запам’ятайте: книга — це скарб, який ніхто не зможе забрати. Кохайтеся у читанні та зберігайте книжки, як кладезь знань. Вони стануть вашими найкращими друзями на усе життя.

Оксана Петренко

Я завжди була в захваті від віршів про книги. Вони розповідають нам про бережне ставлення до книги, про те, як цікаво і корисно читати. Коли ми навчилися вже читати, ми розуміємо, як важливо мати книжку на столі. Через цю книжку ми можемо зануритися в неймовірні пригоди, побувати у різних світах і познайомитися з цікавими персонажами. Дружба з книгою — це як дружба з найкращим другом. Вона ніколи не зрадить тебе і завжди буде з тобою, коли ти будеш відчувати себе самотньою. Кожна хата — від маленького села до великого міста — повинна мати свою книжку на полиці. Вона буде надихати нас, давати нам знання і розвивати нашу уяву. Вірші про книги для дітей українською — це найкращий спосіб залучити малечу до читання і показати їм, наскільки це важливо. Вони навчать дітей любити книги і цінувати їх. Вірші про книги — це справжній скарб, який ми повинні цінувати і передавати наступним поколінням.

Лена456

Я завжди маю книжку на столі. Дружба з книгою – це особливе почуття, яке важко передати словами. Книга – це не просто набір літер і слів, а цілий світ, що відкривається переді мною кожного разу, коли я відкриваю її сторінки. Вірші про книги для дітей українською – це прекрасна можливість навчитися читати і зануритися в чарівний світ літератури. Ці вірші про любов до книги та читання зібрані в цій статті, і вони дарують мені радість і натхнення. Одним з моїх улюблених віршів про книги на українській мові є «Пісенька маленьких читачів» С.Михалкова. Цей вірш розповідає про те, як кожна книга має свою власну історію і як вона живе в кожному домі, незалежно від того, чи це місто чи село. Читання – це моя велика любов, яка ніколи не згасає. Кожна нова книга – це нова пригода, нові знання і нові емоції. Я вдячна віршам про книги, які розповідають про цю незабутню магію.

Позначки:, , ,
close