Алла Пугачова в молодості: який вигляд мала Примадонна

Ім’я Алли Борисівни Пугачової вже давно стало культовим. Ця артистка примудряється залишатися еталоном краси навіть у свої 70 років. Усе це завдяки здоровому способу життя, правильному харчуванню, невгамовній енергії та жадобі діяльності. Її засуджують або заздрять, її обожнюють або ненавидять, але ніхто не залишається байдужим до російської зірки шоу-бізнесу. Давайте згадаємо, якою була Алла Пугачова в молодості.

Алла Пугачова: біографія, особисте життя

Неперевершена радянська і російська артистка Алла Пугачова, біографія якої представляє величезний інтерес для фанатів її творчості, вже довгий час є головною світською персоною вітчизняного шоу-бізнесу. Незважаючи на те, що співачка активно не дає концертів, вона не відійшла від творчої діяльності — Алла Борисівна часто випускає нові пісні, бере участь у зйомках телепередач, її запрошують на збірні концерти. Пропонуємо зануритися в минуле і згадати, якою була Алла Пугачова на початку свого творчого шляху.

Майбутня зірка естради народилася в Москві 15 квітня 1949 року. Її батьки — прості радянські робітники, колишні фронтовики. Але їм вдалося розгледіти артистичний і співочий талант юної доньки, тому вони віддали її до музичної школи. Попри те, що успіхи в загальноосвітній школі Алли були невисокі, заняття музикою стали для неї путівкою в життя — одразу після закінчення 8 класів талановита дівчина вступила до музичного училища ім. М.М. Іпполітова. М.М. Іпполітова-Іванова. З цього моменту почалося активне творче життя співачки. Ось цікаві факти про молоду співачку:

  • У дитинстві Алла була непримітною дівчинкою, носила окуляри, а викладачі музики пророкували їй кар’єру піаністки.
  • Ще з юних років дівчина вирізнялася непростим свавільним характером. Вона вміла постояти за себе. У 14 років пристрастилася до сигарет.
  • Після отримання диплома кілька місяців викладала музику у звичайній московській школі.
  • Уперше вийшла заміж у віці 20 років (1969 року) за циркового артиста Міколаса Орбакаса, від якого народила доньку (співачка Крістіна Орбакайте). Згодом Алла Борисівна виходила заміж ще 4 рази. Останній її чоловік — комедійний артист Максим Галкін, з яким у неї є 2 дітей, народжених сурогатною матір’ю.

У молодості Пугачова мала привабливу зовнішність — її тонкі правильні риси обличчя і густе волосся красивого медового відтінку стали візитною карткою співачки.

Алла Борисівна завжди стежила за модними тенденціями, що давало їй змогу бути іконою стилю протягом багатьох років. Нею захоплювалися, її наслідували не тільки прості радянські жінки, а й колеги по цеху.

Алла Пугачова: творчість і стиль зірки

Творчий шлях талановитої дівчини почався ще під час навчання в музичному училищі. Уже перша її пісня «Робот», записана для радіопрограми «С Добрым утром!», стала популярною. Незабаром співачка почала співпрацювати з маловідомим композитором Володимиром Шаїнським, який написав для Пугачової пісні «Как бы мне не влюбиться», «Не спорь со мной», що зробили її знаменитою.

Далі вона ставала солісткою кількох вокально-інструментальних ансамблів, найуспішнішим з яких був «Веселые ребята». Згодом яскрава виконавиця затьмарила весь склад ВІА «Веселые ребята». Пугачова покинула музичний колектив і розпочала сольну кар’єру. І цілком успішно. Починаючи з 1976 року, Алла не раз ставала співачкою року і володаркою престижних премій.

Пугачова на початку співочої кар’єри позиціонувала себе, як естрадну виконавицю. Її стиль одягу вирізнявся жіночністю, також у ньому були присутні елементи хіпі.

Макіяж стриманий — тонкі брови, чіткі стрілки на повіках, блискуча помада. Наприкінці 1970-х — на початку 1980-х років жінка дедалі частіше з’являлася на сцені в багатошарових довгих або коротких сукнях із рукавами-метеликами, які прозвали балахонами.

Після зустрічі та початку співпраці з лідером рок-гурту Володимиром Кузьміним жінка різко змінила імідж. Цей період у творчості співачки називають молодіжним або рокерським. Але вже на початку 1990-х Алла підтримує стиль диско, одягаючись у яскраве провокаційне вбрання.

Що стосується волосся, Алла Пугачова в молодості і зараз віддає перевагу об’ємним пишним зачіскам. Дуже рідко її можна зустріти з гладким волоссям. Також Примадонна любить використовувати незвичайні капелюшки та інші аксесуари для волосся, щоб створити неповторний образ.

Алла Пугачова — яскрава і неординарна співачка, яка за довгу музичну кар’єру досягла величезних успіхів. Зараз її називають Примадонною російської естради, а кожна її фотографія і вихід у світ — тема для обговорення і захоплення.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

Позначки:, , , , , , ,
close