Асхат Таргин: біографія, сім’я, творчість

Зірка казахстанської естради Асхат Таргин став батьком втретє: у нього народилася донька. Вітаємо щасливих батьків і пропонуємо прочитати біографію популярного співака, дізнатися про його сім’ю та творчу діяльність.

Асхат Таргин: біографія, сім’я

Співак Асхат Таргин народився у звичайній казахській сім’ї в Шалкарському районі в аулі Єсет (Казахстан, Актюбінська область) 1982 року. Тут же хлопчик провів дитинство і здобув середню освіту.

Уся родина майбутньої казахстанської зірки любила музику і спів, а сам Асхат Таргин виступав на сцені з п’ятирічного віку. У дитинстві талановитий казахстанець брав участь у конкурсах місцевого та республіканського масштабу. Будучи дитиною, взяв участь у конкурсах «Жас даурене», «Әнші балапан».

Після закінчення шкільного курсу успішно склав вступні іспити і вступив до Актюбінського державного педагогічного інституту. Але талановитому казахстанцю не судилося стати викладачем. Справжнім покликанням стала музика.

Після завершення навчання у виші Асхат Таргин виступає на тоях, концертах, знімає кліпи. Мелодійність звучання, чарівний тембр голосу і майстерне виконання сподобалися слухачам, і незабаром до співака прийшла перша популярність.

Справжня популярність усередині країни та за її кордоном з’явилася практично миттєво після того, як слухачі почули хіт «Марія», який виконав Асхат Таргин. «Марія Магдалена» з перших нот закохала в себе публіку і піднесла казахстанського виконавця на вершину вітчизняного естрадного Олімпу. Це стало початком яскравої кар’єри талановитого музиканта і співака.

Сьогодні Асхат Таргин (2020 рік) живе в Алмати. Нині співак:

  • працює в КМКП «Алмати Әуендері»;
  • виступає на концертах, тоях та інших заходах;
  • випускає нові пісні та кліпи.

Артист у другому шлюбі. Від першої дружини в нього є донька. Вдруге співак одружився з дівчиною Алією, яка молодша за нього на 12 років. Цікаво, що наречена дала згоду на шлюб після того, як Асхат вчинив згідно з казахськими традиціями — вкрав майбутню наречену.

Весілля зіграли в Алмати. За словами Асхата, на урочистість запросили 300 гостей, а сам захід обійшовся співакові в дев’ять мільйонів тенге.

Алія — уродженка Алматинської області — народила йому сина і дочку. Асхат Таргин — щасливий батько і люблячий чоловік. Подружжя часто викладає на сторінках соціальних мереж сімейні фотографії та ділиться з підписниками важливими подіями з суспільного та особистого життя.

Асхат Таргин: творчість

Творчість супроводжує Асхата все життя. Будучи дитиною, знаменитий сьогодні співак часто брав участь у концертах, різних заходах, співочих конкурсах місцевого та республіканського значення. Після закінчення вишу зрозумів, що музика — головне покликання в житті. Він багато працює і виступає. Його популярність зростала, але справжня популярність не приходила.

Усе змінилося після виходу пісні про кохання «Марія Магдалена». Ця лірична композиція за одну ніч піднесла Асхата на вершини популярності. Цікаво, що сам виконавець не розраховував на такий успіх «Марії», яку планував виконувати виключно на тоях. Але пісня миттєво сподобалася слухачам і принесла Асхату Таргину популярність не лише на батьківщині, а й у країнах ближнього зарубіжжя.

Кожна наступна композиція піднімала співака на нові вершини. У 2015 році на суд слухачів представлено нову композицію, яку виконує Асхат Таргин, — «Біле жеңге». Шанувальники високо оцінили нову пісню, а кліп на YouTube на сьогоднішній день переглянули майже 19 млн разів.

Виходить у 2017 році ще одна популярна пісня, яку виконує Асхат Таргин, — «50 жас». Після виходу на YouTube «50 жас» прослухали майже 100 тис. разів.

У скарбничці популярного артиста безліч цікавих і красивих пісень, серед яких такі танцювальні та ліричні композиції:

  • «Біле женге» (2015).
  • «Жан ана» (2016).
  • «Әкетайим» (2017).
  • «Айкүміс» (2018).
  • «Махаббатим» (2019).

Головна мрія казахстанської естрадної зірки — сольний концерт. Виконавець планував виступити 2018 року з індивідуальною програмою в Палаці Республіки. Але у зв’язку з погіршенням стану здоров’я співака, спричиненого перевтомою, а також через нестачу коштів концерт не відбувся.

Сьогодні співак продовжує активно працювати і випускати нові пісні. Його останніми роботами стали композиції «Ақ дідариң-ай» (2019), «Тәңір сыйы» (2019), «Құтты болсын» (2020). Вони сподобалися слухачам Казахстану. Виконавець вважає, що головна причина успіху — працьовитість і цілеспрямованість, тому продовжує активно займатися творчістю.

Редакція вітає подружжя Таргин із народженням доньки та щиро бажає удачі у творчості й щастя в особистому житті, а малечі — здоров’я та благополуччя.

Позначки:, , , ,
close