10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Особливу привабливість в очах людей мають собаки, схожі на ведмежат. Часто під час покупки вихованця майбутні господарі віддають перевагу не який-небудь певній породі, а вибирають виключно по зовнішності.

Дивлячись на такі ж параметри, в іншу групу можна відзначити псів з однією загальною характеристикою – зорове схожість з ведмедем.

Основні породні якості

Багато собак мають унікальні особливості, завдяки яким нагадують різних звірів – сірих хижаків, лисиць, левів і навіть коней. Але домашні вихованці, що асоціюються з плюшевими ведмедиками, нагороджені особливою чарівністю.

Великі і середні породи, схожі на ведмедів, мають, в основному, давню історію походження. Велика кількість з них важко утримувати в квартирі (через габарити або складності створення оптимальних умов), зате у власному будинку із земельним наділом такий собаці буде цілком зручно.

Розкішне хутро, який і забезпечує важливо тут схожість з клишоногим диким звіром, вбереже тварин від будь-яких холодів.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Якщо в щенячьем віці Великі пси-вилиті плюшеві ведмедики, то протягом певного часу набувають строгий і страхітливий вигляд. Представники ж дрібних порід викликають розчулення все власне життя і більше схожі на м’які іграшки, ніж живих ведмедів.

Такі собачки знайшли дуже маленькі розміри завдяки селекції. Якщо в минулі століття їх предки були сторожами, мисливцями або пастухами, то сьогодні це виключно декоративні улюбленці, а також чудові компаньйони.

Поведінка

Розміри, характери і зовнішні дані порід, що нагадують ведмежат, різко відрізняються між собою, все-таки всі собаки мають схожі лінії:

  • лояльність власнику і сім’ї;
  • кмітливість, розум і хороша пам’ять;
  • неабияка частка впертості;
  • схильність до домінування.

За рахунок рясного вовняного покриву, руху більшості тварин здаються незграбними, що ще сильніше акцентує їх схожість з ведмедями.

Популярні породи собак-ведмедів

Всі медведеподібні породи мають різні специфічні особливості і вимагають конкретних умов утримання, і будь-яка з них чудова по-своєму. Але окремої згадки гідні собаки, схожі на ведмежат дуже сильно.

Ньюфаундленд

Представники однієї з найбільш великих і древніх порід відрізняються страхітливою зовнішністю, значними розмірами, але добрим характером. У холці вони можуть досягати 66-71 см і важать 70 кг.

Схожість з ведмедем надає не тільки багатий хутро і розміри, але і форма вух собаки – вони маленькі і добре прилягають до голови. Череп великий, округлий і широкий, морда коротка. Шерсть багата і груба, має насичений і м’який підшерсток. Забарвлення темні (Чорний, коричневий і ін.).

Статура у породи ньюфаундленд збалансоване, масивне, міцне. Великі плюси собаки-це уживчивость, спокій, розум, терплячість. Але догляд за нею кілька проблематичний: чималі розміри вимагають багато вільного місця, а шерсть великої уваги.

Линька триває цілий рік. З явних мінусів можна підкреслити багате слиновиділення і маленький термін життя (в середньому 10 років).

Через пасивність такі пси часто страждають ожирінням, тому їм потрібна хоча б маленька активність і строгий раціон.

Аляскинський маламут

Витривалі і сильні їздові собаки володіють добрим характером. Їх сучасне призначення-компаньйони і сімейні вихованці. Але до цього дня робочі якості маламутів з’являються в незвичайній напористості і впертості.

Якщо статурою пес більше схожий на вовка, то пишне хутро додає схожість з ведмедем, тим більше в щенячьем віці. Насичена шерсть тварини яка розрахована на грізний арктичний клімат, тому господарям доводиться постійно користуватися щіточкою, тим більше в період линьки.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Подібності додає велика голова і широка морда. А великі лапи, що дозволяють не потопати тварині в снігу, по будівлі схожі з ведмежими.

Зростання дорослого маламута — 58-64 см, Вага – 34-38 кг.забарвлення дуже різноманітний – від однотонного білого до сірого і двоколірного (це, в основному, білий в комбінуванні з сірим, коричневим, чорним або рудим).

Плюшева зовнішність викликає бажання у людей придбати вихованця, але впертість і певні проблеми в утриманні, на превеликий жаль, іноді змушують власників шкодувати про власний вибір.

Чау-чау

Відносно цієї породи епітети про ведмедя застосовуються дуже часто. Хоча у китайців собака і називається волохатим левом (так перекладається назва чау-чау), але зовнішність у неї швидше ведмежа.

Робоче призначення породи видає міцне і потужне складання, сильні кінцівки, широка грудна клітка. Вага собаки може досягати 20-32 кг (пси відчутно крупніше), зростання 46-56 см.забарвлень стандарт допускає кілька: чорний, блакитний, рудий, червонуватий, коричневий.

Основна особливість чау-чау — за чарівною зовнішністю ховається владний, гордий і твердокам’яний характер. Спочатку порода призначалася для боїв і цькування, звідси і складний характер.

Хутро у собаки грубуватий і довгий, з рясним м’яким підшерстям. На шиї і лапах хутро створює комір і штани. На голові шкіра досить вільна, тому на морді з’являються маленькі складочки.

Це лише одна порода з синім або фіолетовим язиком. Наукова здогадка-пси трапилися або від нині вимерлих сірих хижаків зі схожою пігментацією рота, або від тварини, що є проміжною ланкою між собакою і ведмедем (у останніх вся паща чорна). Але у китайців є легенда, що собака лизнула шматочок неба, що впав на землю.

Померанський шпіц

Ці невеликі собачки мають кілька внутрішньопородних різновидів, з яких плюшевого ведмедика нагадує ведмежий тип. Чарівне тварина має давнє коріння, але сьогоднішній його вид – результат старанної праці селекціонерів.

Собаківники істотно знизили розмір пса-висота до 22 см і маса до 3,5 кг (раніше середній представник породи важив 13 кг).

Стандартом дозволяється 12 забарвлень, найрідкісніші з яких чорні і білі. Собакам потрібен професійний грумінг, так як поганий стрижкою можна зіпсувати шерсть і навіть здоров’я тварини.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Активні і товариські померанські шпіци сильно люблять компанію людей, але прагнуть лідирувати серед тварин. Плюшевий хутро не схильний до линькам, проте догляду вимагає особливо педантичного, подробиці читайте тут.

Фанатам собак потрібно пам’ятати, що померанці люблять гавкати по кожному зручному приводу, і це завдає чимало турбот при вихованні.

Пудель

У представників породи вишукана зовнішність і сухорлява, але міцна статура, проте кошлата шерсть дає можливість тваринам виглядати у вигляді ведмедика.

Походження пуделів точно не відомо. Спочатку собака мисливець була разюче затребувана протягом декількох століть в якості компаньйона. Головна причина тому-розкішна шерсть, яка дає можливість робити вихованцям гламурні зачіски і оригінальні зачіски.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Пуделі однаково хороші для житлової площі і власного будинку. Вони є одними з дуже розумних собак. Селекційно виведено і прийнято до стандарту 4 внутрішньопородних розміру (великий, невеликий, карликовий і той). Однак пропорції у всіх видів теже самі, відрізняються тільки розміри.

За характером пуделі веселі, грайливі, але трохи вразливі. Шерсть довга і може мати кучеряву або шнуровідную структуру. Кольорів є кілька: абрикосовий, чорний, білий; сріблястий, Підпалий, Арлекін і ін.

Голдендудль

Це дуже пухнаста порода собак, що виглядають, як ведмедик. Зростання вона може досягати 33-61 см і ваги в 11-21 кг.Голдендудлі поділяють на 2 розміри – стандарт або міні.

Хутро за нормативами повинен бути одношаровий, пишний, на дотик приємний і Кучерявий. Линяє в міру. М’яка у подібних псів не тільки шерсть, але і характер. Вони товариські і доброзичливі, спокійні, грайливі.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Самоїд

Ці великі білі собаки всю історію існування провели в умовах полярного клімату, тому шерсть у них дуже багата і щільна, двошарова (м’який підшерсток і жорсткий остевой волосся).

Вага великої особини 17-30 кг, Висота 46-56 см (суки дрібніше). Колір хутра допустимо тільки білий, але можливий легкий кремовий відтінок.

Їздова і робоча собака має середній розмір, міцне складання і стійкі, сильно розставлені кінцівки. За характером це товариські, хоробрі і позбавлені агресії тварини.

Невтомні і витривалі самоїди прекрасно підлаштовуються до будь-яких умов. Мають міцне здоров’я, лояльно ставляться до людей та інших домашніх тварин. Пес дасть відсіч при атаці, але охоронець або сторож з нього не вийде.

Тибетський мастиф

У представників породи приголомшлива зовнішність: вражаючий розмір, кошлата довга шерсть з гривою, велика голова з прямокутною укороченою мордою. При настороженості на лобі з’являються складочки.

Хутро дуже шикарний, насичений і прямий, з рясним підшерстям. Кольори різні: чорні, сірі кавові, золоті, соболині, дозволяється підпав.

Складання собак збалансоване, масивне, м’язисте. Мінімальне зростання для сук 61 см, для псів – 66. Вага не менше 60 кг.

Собаки-велетні миролюбні і дуже поступливі з господарями. Відносно чужих людей і тварин адекватні, але насторожені. За характером вони самодостатні, впевнені в собі, не позбавлені впертості.

Порода елітна і рідкісна. Виводилися собаки в суворих і холодних умовах, а віддаленість від масових поселень людей забезпечила збереження чистої лінії протягом століть. Тибетський мастиф — це той випадок, коли цуценята ведмежата з віком перетворюються на великих ведмедів.

Кавказька вівчарка

Ця велика і пухнаста собака виглядає масивною не тільки за рахунок хутра. Її зростання стандартно доходить до 75 см, Вага – 50-70 кг, але інші особини можуть досягати дійсно чудового розміру – до 110 кг.

Довжина вовни у породи дозволяється декількох типів (коротка, середня і довга). Забарвлення частіше зустрічаються сірі, бурі, палеві, строкаті.

У вівчарок непростий характер: вони наполегливі, норовливі і хоробрі. Показують насторожене ставлення до чужинців, тому для такої величезної собаки важлива дресирування.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Призначення кавказців-Сторожова і бійцівська порода. З давнини предки сучасних псів успішно охороняли отари овець від сірих хижаків (звідси пішло купірування вух). Собаки прагнуть переважати над людьми та іншими тваринами. Статура у них масивне і мускулисте.

Акіта-іну

Ця японська порода собак не кошлата, але все одно дуже схожа на ведмедика. Відомі тварини з давніх-давен: пару тисячоліть псів розводили типові люди, але протягом певного часу Акіта-іну удостоїлася уваги знаті і імператорів.

У собак міцний кістяк і великий розмір — 61-71 см.

Особливий шарм їм надає шерсть. Вона не довга (5 см), але насичена, розкішна, груба і двошарова (з м’яким підшерстям). Колір чистий або з чітким малюнком, без розводів. Забарвлення можливі різні-рудий, білий, Рябий, тигровий і ін.

10 порід собак схожі на ведмежат фото і назви - Ветеринар

Характер представників породи цілком Східний-їм характерна стриманість з чужими людьми, спокій, деяка настороженість. З господарями собака завжди дружелюбна.

Популярність порода набула після того, як світ дізнався про відданого пса Акіта-іну на прізвисько Хатіко.

Рекомендації щодо змісту

Основний показник, що дає зорову схожість собак з ведмедями – це пухнасте хутро, догляд за яким буде основною турботою власників. Насичений волосяний покрив вимагає причісування і зачіски, так як схильний до утворення ковтунів, і вигляд у тварини швидко стає неохайним.

  • збалансоване годування, щоб хутро залишався густим і здоровим;
  • вичісування пуху;
  • догляд за покривами шкіри (через велику кількість шерсті проблеми з’являються дуже часто);
  • додавання до раціону спеціалізованих мультивітамінних добавок.

Екстер’єр ведмежих порід собак дуже часто оцінюється за станом вовни. Виставковим тваринам будуть потрібні послуги професійного грумера.

Схожість з плюшевим ведмедиком робить собак оригінальними і привабливими, тому вони дуже і дуже популярні серед собаківників і викликають захват оточуючих. Придбати домашнього» ведмедя » можна великого, середнього або невеликого розміру, в залежності від наявності відповідних умов утримання.

Але розкішна шерсть кожної породи попросить великої уваги і педантичного догляду. Тому перед придбанням важливо ознайомитися з детальним описом підібраною собаки.

Позначки:, , , , , , ,
close