Прості малюнки аквагримом

Прості малюнки аквагримом - Ветеринар

Дитячий аквагрим — це досить популярний елемент, який активно застосовується на святах, дні народження або будь-яких інших розважальних шоу. Скориставшись покроковими інструкціями, можна створювати красиві візерунки вдома, економлячи при цьому на послугах майстрів професіоналів.

Прості малюнки аквагримом - Ветеринар

Що буде потрібно?

Щоб створювати красиві і звичайні малюнки на тілі, потрібно обзавестися набором конкретних інструментів. В іншому разі грим вийде досить неякісним і буде регулярно злізати зі шкіри. Зазвичай для аквагриму використовують спеціальні фарби, які чимось нагадують гуаш. Такі вироби досить безпечні для шкіри дитини, швидко змиваються і вирізняються хорошою стійкістю на тілі.

Спеціальна продукція реалізується як у рідкому вигляді, так і спресованому. Останній варіант слід розбавити мінімальною кількістю води. Придбати описані вище фарби можна в спеціальних магазинах або точках продажу з найрізноманітнішими товарами для свят.

Крім фарбувальної речовини, також існують олівці, проте фахівці не радять їх застосовувати.

Щоб додати потрібної ефектності та незвичайності, зазвичай використовують звичайні блискітки. Незважаючи на широке розмаїття спеціальних фарб, зробити цю речовину для аквагриму можна особисто. Для цього потрібні такі інгредієнти:

 • 3 ст. л. крохмалю;
 • 1,5 ст. л. води домашньої температури;
 • 15-20 г будь-якого дитячого крему;
 • харчові барвники.

Описані вище інгредієнти слід уважно перемішати до отримання однорідної речовини. Далі в отриманий склад додають 1-2 краплі підібраного барвника. Щоб отримати більш виразний відтінок, додатково слід внести мінімальну кількість акварельних фарб.

Крім спеціальних матеріалів для отримання аквагриму вдома, важливо приготувати певні інструменти. Саме від них залежить якість і стійкість малюнка, що наноситься. Щоб це зробити, в більшості випадків використовуються такі пристрої:

 • плоскі та товсті косметичні пензлі;
 • загострені пензлі для нанесення контурних елементів або дрібних деталей;
 • косметичні спонжі різного розміру для отримання потрібної тональності та тіні.

Також експерти радять заздалегідь приготувати невеликий шматок простирадла або серветки. За їх допомогою можна успішно захистити одяг дитини від потрапляння фарб, що наносяться.

Якщо є наявність довгого волосся, потрібно застосовувати обруч. Для кращої зручності можна купити зволожувальні серветки.

Крім зазначених інструментів незайвою стане установка звичайного дзеркала. Це дасть можливість не тільки якісніше і краще наносити аквагрим, а й потішить дитину, яка захоче стежити за процесом нанесення підібраного малюнка.

Як правильно наносити фарби?

Щоб навчитися виконувати якісні та красиві малюнки, необхідно подивитися на певні властивості фарбувальної речовини, які відрізняються залежно від підібраної консистенції.

Важливі правила для малювання на обличчі різними типами аквагриму:

 • Водянистий. Характерна риса цього різновиду — це можливість домогтися неповторного малюнка, який нагадує бризки або патьоки. За допомогою цього типу майстри наносять реальні краплі й тіні.
 • Туш . Фарба на тушевій основі — це ідеальний тип речовини, за допомогою якого можна успішно і швидко створювати контурну основу, тіні, загострені деталі і красиві вигини. Відрізняється високою густотою і темними відтінками.
 • Кремовий . Більш поширений різновид фарбувальної речовини, який застосовується як професіоналами, так і майстрами-початківцями. Характерна риса — це зручне нанесення фарб і відсутність непотрібних крапель на обличчі та одязі.
 • Липкий . Аналогічний тип аквагриму можна швидко отримати в процесі змішування воскових фарб з мінімальною кількістю води домашньої температури. Липкий різновид зазвичай використовується для виробництва чітких візерунків з міцною структурою.
 • Сухий . Характерна риса цього різновиду — це наявність гліцерину в складі фарби, що допомагає домогтися більшої сухості. Зазвичай подібний тип речовини застосовується під час нанесення базового розтушовування або для роботи з підготовленими трафаретами.

Незалежно від підібраної консистенції насправді існують деякі правила, про які завжди потрібно не забувати.

 • Перше, на що потрібно звернути увагу, — це заборона нанесення фарбувальної речовини на обличчя дитини до 3 років. Власне в такому віці шкіра вирізняється високою ніжністю, що може призвести до поганих наслідків.
 • Також перед нанесенням фарб доведеться проводити тест на алергію. Для цього достатньо кількох крапель на шкірі руки. За відсутності висипу, почервоніння або свербіння протягом 5-10 хв. можна сміливо наносити аквагрим на обличчя дитини.
 • Фахівці наполегливо не рекомендують застосовувати фарбувальну речовину на тих ділянках шкіри, де спостерігаються маленькі порізи, подряпини або старі рани. Також потрібно відмовитися від нанесення аквагриму, якщо є наявність почервоніння, вугрів і будь-яких інших симптоматичних проявів шкірних захворювань.
 • Щоб дитина швидше звикла до нових відчуттів, перед самим нанесенням фарбувальної речовини слід трохи поводити пензликом по шкірі обличчя.

У разі появи лоскоту, рекомендується обійтися невеликими і нескладними візерунками.

Покрокова схема нанесення аквагриму допоможе в роботі.

 • Підготовка . Прибрати зайве волосся з обличчя. Показати дитині підготовлені малюнки і дати варіант вибору з наявних варіантів. Нанести попередній тон за допомогою звичайної косметичної губки.
 • Нанесення тону. Щоб основа малюнка вирізнялася рівною і гладенькою структурою, потрібно наносити основний тон із застосуванням косметичного спонжа, який заздалегідь необхідно намочити у воді та ретельно віджати. Для більш рівномірного шару, тон наноситься акуратними рухами по колу. Зазвичай тонується вся ділянка обличчя, включно з нижніми і верхніми повіками, а ще куточками очей. Якщо є наявність звичайного візерунка, повний тон можна не застосовувати — досить нанести речовину тільки в тій ділянці, де планується розмістити малюнок.
 • Промальовування ключових і супутніх елементів. для того щоб акуратно і чітко створити контурну основу малюнка і домогтися прекрасної якості дрібних елементів, фахівці рекомендують застосовувати звичайні косметичні олівці з тонкою основою або маленькі пензлі.

Тримати інструмент важливо під прямим кутом у напрямку до шкіри обличчя.

Якщо треба нанести додатковий шар, слід почекати певну кількість часу для цілковитого висихання попереднього. У процесі нанесення фарбувальної речовини велику увагу слід приділити носу, вилицям, куточкам губ і очей, а ще шкірним складочкам. В іншому разі малюнок вийде нестійким. Промальовування ліній виконується тільки на основному тоні. Ця рекомендація дає можливість домогтися більш гармонійного й акуратного візерунка. Щоб уникнути зайвих крапель на обличчі можна застосовувати аквагрим на кремовій основі.

За відсутності навичок і досвіду в нанесенні малюнків на покрив шкіри варто скористатися заздалегідь підготовленими трафаретами, які можуть істотно полегшити процес виготовлення візерунка. Також аналогічна техніка використовується на випадок, коли дитина непосидюча. Оскільки нанесення гриму провокує небажаний лоскот або сміх, дитині необхідно розповісти цікаву історію. Ще для цього можна застосовувати улюблені іграшки або включити цікавий мультик. Неспокійна міміка — це те, що руйнівно впливає на фінальний результат.

Звичайні малюнки тварин

Всупереч популярній думці зовсім необов’язково ходити на дуже дорогі майстер-класи — красиві та звичайні малюнки можна виконати власноруч, перебуваючи вдома.

Розглянемо візерунки, які користуються більшою популярністю у дітей.

 • Панда . Досить простий малюнок, який може виконати кожен. Спочатку необхідно зафарбувати значну частину обличчя за допомогою білого гриму, при цьому залишити маленьке місце біля очей. Відтінком чорного нанести додаткові деталі: вуха, губи, плями та ніс. Додатково можна відзначити контури. Останнім штрихом вважається нанесення зеленої гілки бамбука.
 • Пінгвін. У цьому разі біле тло наноситься від верхньої губи до половини чола. Далі за допомогою чорної фарби виконується контур, домальовуються додаткові деталі голови пінгвіна. Застосовуючи відтінок жовтого, наносять дзьоб у трикутній формі. Завершальний елемент — невеликий рожевий рум’янець.
 • Собака . Дуже поширений образ далматинця, який чудово підійде як для хлопчика, так і для дівчинки. Для його створення необхідно завчасно приготувати основу нанесенням білого кольору на центральну частину обличчя. Далі відтінком чорного позначаються вуха, щоки, носи, рот, вуса і додаткові плями. Важливо робити контури нерівномірними, намагаючись домогтися шерстки. Останній штрих — висунутий язик у червоному кольорі.
 • Ведмідь . Спочатку потрібно зобразити круглу морду ведмедика за допомогою коричневого відтінку. Далі на лоб необхідно додати вуха. Останній етап — обведення всіх елементів і форм за допомогою чорної фарби та нанесення додаткових штрихів.

Скориставшись описаними вище уроками, можна швидко створити якісний малюнок, який буде втішати дитину ще дуже і дуже довго. Головне — це пам’ятати про техніку виконання і дотримуватися всіх покрокових порад.

Комахи

Крім перерахованих вище тварин дітям також подобаються незвичайні малюнки комах. Щоб навчитися робити схожі візерунки, потрібно скористатися інструкціями і діяти покроково.

 • Метелик . Заздалегідь необхідно обов’язково нанести на область біля очей рожевий відтінок фарби у формі метелика. Витягнуте тіло комахи малюється на носі, а голова — на лобі. Далі за допомогою відтінку чорного робиться обведення і додаткові візерунки, розташовані на крилах.
 • Божа корівка . Досить простий малюнок для новачків, який водночас вирізняється незвичайним зовнішнім виглядом і гарними кольорами. Для його виготовлення на початку необхідно додати два півовали вище очей відтінком червоного і нафарбувати губи. Далі між бровами наноситься невелике коло, що виконує роль голови метелика, і доповнюється контур чорною фарбою. Останній штрих — нанесення очей і посмішки комахи за допомогою відтінку білого.
 • Бджола . Оригінальний малюнок, який сподобається багатьом дівчаткам. Перше, що слід приготувати, нанести маску жовтого кольору і доповнити її чорними відтінком. Далі малюються вусики комахи та додаткові деталі.

Красиві візерунки

Кольорові візерунки — це доволі красиві красиві малюнки, які користуються більшою популярністю у дівчаток. Також такі елементи прості в нанесенні, тому чудово підходять для початківців. Щоб зобразити красиві візерунки для дітей, варто скористатися готовими зображеннями. Досить поетапно повторити шари та слідувати прикладам.

Характерна риса представлених дитячих візерунків — це можливість змінювати відтінки або окремі компоненти декору, виходячи з побажань дитини та фантазії батьків. До того ж зробити схожі малюнки може будь-хто, важливо тут — дотримуватися покрокової техніки, важливих правил і запастися терпінням.

Інші ідеї легких малюнків аквагримом

Крім уже описаних ідей можна скористатися додатковими прикладами красивих і звичайних малюнків.

 • Сніговик . Спочатку нанести кружки сніговика відтінком білого трохи вище очей. Голову героя красиво оформити морквиною з помаранчевого відтінку. Далі обвести візерунок чорним контуром, додати кілька точок на носі та зробити сніговику рот, очі й капелюх. Останній етап — додавання блискіток біля очей і не щоках.
 • Бетмен . Дуже поширений герой серед хлопчиків. Для його створення слід зобразити чорну маску у вигляді кажана. Далі варто оформити жовтим кольором місяць і домалювати маленькі контурні деталі фарбою білого кольору.
 • Hello Kitty . Милий і приємний малюнок, оптимальний для дівчаток. Щоб його створити, потрібно зобразити маленьку білу маску у формі кішки, додати контурну частину за допомогою чорної фарби і доповнити єдину композицію невеликим рожевим бантиком і жовтим носиком.

Крім цих візерунків великою популярністю користується малюнок людини-павука. Вигляд цього супергероя (для когось, може, і трохи страшний) припаде до душі хлопчикам. Для його створення треба нанести червону фарбу на половину обличчя і доповнити її ще одним шаром павутини чорного і білого відтінків.

Як свідчить практика, перераховані вище малюнки можуть робитися самостійно. Для їхнього створення не потрібно схилятися до послуг майстрів-професіоналів — потрібно тільки уважно дотримуватися описаних порад і звірятися з фото справжніх візерунків.

Про те, з чого складається набір аквагримера-початківця, дивіться в наступному відео.

Позначки:, , ,
close