Якою має бути температура в акваріумі для риб?

Якою має бути температура в акваріумі для риб? - Ветеринар

Акваріумні рибки вважаються одними з дуже зручних улюбленців, які мешкають у будинку, адже за ними дуже легко доглядати, а натомість можна намилуватися жителями акваріума, розслабитися і заспокоїти нерви.

Якою має бути температура в акваріумі для риб? - Ветеринар

Щоб різні рибки комфортно проживали в неволі, потрібно створювати для них чудові умови, які насамперед полягають у підтримці комфортної температури води, де улюбленці проводять все власне життя. За неправильних значень рибки можуть хворіти, поводитися агресивно і навіть гинути, тому дуже важливо стежити за цими показниками і вміти їх налаштовувати.

Який вплив чинить на риб?

Риби є холоднокровними, але температура води, де вони проживають, може бути найрізноманітнішою. Акваріумні рибки дуже відчутно переносять будь-які зміни власного середовища проживання, тому необхідно звернути на це велику увагу. У природі риби можуть мешкати у воді з низькою температурою, що наближається до нуля, а ще в дуже гарячій, що доходить до 70 градусів. Якщо різко порушити температурне середовище будь-якого з видів, то результати можуть бути непоправними.

У холодній воді у рибок починається стримування метаболізму, вони стають малорухомими, спокійними, рідко дихають. У теплій воді поведінка абсолютно інша: рибки активні, багато рухаються і споживають кисень. Якщо діапазон температур виходить за рамки звичайного режиму, то починаються проблеми. При різкому похолоданні імунітет рибок слабшає, вони стають схильними до будь-яких захворювань і вірусів. За сильного потепління мешканці середовища води починають метушитися, неспокійно плавати, шукати кисень, якого бракує, і спливати на поверхню води, щоб отримати його з повітря.

Щоб акваріумні рибки відчували себе добре, важливо стежити за водною температурою, в якій вони перебувають, а ще знати про те, які умови для них вважаються найоптимальнішими.

Користь від дотримання режиму полягатиме в спокійній поведінці вихованців і довгому житті, а будь-які порушення звичного середовища проживання завдадуть їм непоправної шкоди.

Позначки:, , , , , , ,
close