15 бюджетних ідей для озеленення переднього двору, які є простими та красивими

Стейсі — авторка-експерт журналу The Spruce, що висвітлює домашні проекти «зроби сам» та ремесла. Вона має понад 18 років журналістського досвіду, виступала в якості експерта з питань «зроби сам» в шоу «Доктор Оз» та кількох радіопередачах. Вона опублікувала сотні статей і є співавтором книги.

Опубліковано 20.06.23

Передній двір — це перше, що помічає відвідувач, коли заходить до вашого будинку, і дуже важливо, щоб ви піклувалися про нього. Ці бюджетні ідеї з озеленення переднього двору надихнуть вас на реалізацію проекту «зроби сам», який перетворить ваш двір на щось нове і свіже. Ви отримаєте чудові результати за допомогою простих змін, які можна зробити менш ніж за вихідні. Ці проекти допоможуть вам підвищити привабливість вашого подвір’я, не вдаривши по бюджету.

Покажіть свої квіти у віконних ящиках

Віконні ящики — це бюджетна ідея для озеленення переднього двору, яка миттєво надасть вашому будинку свіжого та оновленого вигляду. Наповніть їх вашими улюбленими квітами, додаючи кольорові відтінки по ходу роботи. Віконні ящики можна придбати, але для того, щоб змайструвати декілька, не потрібно багато часу. Віконна коробка — це дуже проста конструкція, з якою може впоратися навіть новачок, тому не бійтеся спробувати.

.

Додайте елемент скелі

Скеля — чудове доповнення до будь-якого подвір’я. Його можна використовувати разом з рослинами для створення садових зон. Купівля ландшафтного каменю в альпінаріях може коштувати недешево, тому, щоб заощадити, пошукайте його на місцевих будівельних майданчиках або на громадських землях (з дозволу).

.

Відмовтеся від газону

Змініть весь вигляд вашого переднього двору, запровадивши ксерискапінг на газоні. Замість трави використовуються місцеві рослини, які не потребують багато води. В результаті ви отримаєте гарний газон, повний квітів і рослин, які виглядатимуть як вдома. Цей проект займає деякий час, але результат вражає.

.

Засаджуйте садові грядки

Садові грядки — це простий і недорогий спосіб додати нові риси до переднього двору. Відокремте їх від решти двору за допомогою бордюру, а потім заповніть рослинами, кущами, квітами і навіть деревами. Ви можете розбити ці клумби біля будинку, навколо дерев або навіть прямо біля бордюру.

.

Побудуйте доріжку

Доріжка — це несподіване, але бажане доповнення до переднього двору. Вона додасть вашому подвір’ю вигадливий штрих, який сподобається вашим гостям. Ви можете використовувати різні матеріали для будівництва доріжки, щоб не вийти за рамки свого бюджету.

.

Виставити горщики з квітами

Озеленення переднього двору вимагає певної уваги до ганку. Ця надзвичайно проста ідея полягає в тому, щоб прикрасити вхідні двері горщиками з квітами. Це швидкий проект, який не розорить вас.

.

Поміняйте поштову скриньку

Заміна поштової скриньки на нову — чудова бюджетна ідея для озеленення переднього двору, яку ви можете зробити своїми руками або придбати і встановити. Виберіть класику або щось унікальне, що розповість історію вашого будинку.

.

Створіть мистецтво на подвір’ї

У цьому проекті вам потрібно використати свої творчі здібності, щоб створити витвір мистецтва для вашого двору. Ви можете бути настільки простими, наскільки вам подобається, і якщо ви повторно використовуєте матеріали, вам буде легко вкластися в бюджет.

.

Зробіть його невибагливим у догляді

Використання каменів, бордюрів та кущів зменшує потребу в догляді, а це саме те, що вам потрібно для переднього двору. Якщо вам здається, що догляд за клумбою або грядкою — це занадто багато роботи, цей тип озеленення дасть вам перепочинок.

.

Повісьте шпаківню

Якщо у вас на подвір’ї є дерева, подумайте про те, щоб повісити шпаківню. Їх легко побудувати, або ви можете просто придбати шпаківню, яка вам подобається. Це ще один швидкий і недорогий спосіб озеленення двору, який займе у вас менше дня, навіть якщо ви будуєте його з нуля.

.

Встановіть водний об’єкт

Водні об’єкти не обов’язково повинні бути тільки для саду. Встановіть фонтан або інший водний об’єкт у себе на подвір’ї і насолоджуйтеся красою та приємними звуками, відпочиваючи зі стилем. Оточіть його квітами, і ви отримаєте те, чому позаздрять усі сусіди. Це справжнє оновлення, яким ви будете насолоджуватися роками.

.

Пам’ятайте про деталі

Дрібні деталі — це те, що робить палісадник особливим. Розставте кошики з квітами, покладіть подушки на місця для відпочинку та облаштуйте місця для відпочинку на ганку чи просто на газоні. Ці особливі штрихи допоможуть відвідувачам вашого будинку відчути себе бажаними гостями ще до того, як вони зайдуть до будинку. Ви можете бути настільки простими або екстравагантними, наскільки вам подобається, залежно від вашого бюджету.

.

Поставити огорожу

Паркани на подвір’ї — це унікальний вигляд, який ніколи не вийде з моди. Огородіть своє подвір’я парканом, і ви отримаєте свіжий вигляд, який дійсно покращить ваш будинок. Крім того, у вас буде безпечне місце для ігор дітей і домашніх тварин, які будуть насолоджуватися видом на подвір’я.

.

Прикрашаємо по сезонах

Цікава бюджетна ідея озеленення переднього двору полягає в тому, щоб оновити ваш двір до свят і сезонів. Насамперед слід прикрасити ганок, а потім додати будь-які прикраси, які вам подобаються, до майбутнього свята. Ви можете обмежитися кількома елементами або ж повністю прикрасити подвір’я.

Продовжуйте до 15 з 15 нижче.

Позначки:, , , , , , , , , ,
close