15 ідей нейтральної палітри для дитячої кімнати для тих, хто не любить яскраві кольори

Кітті Ласкурайн пише про домашній дизайн і домашній спосіб життя вже більше 10 років.

Незалежно від того, чи приберігаєте ви сюрприз щодо статі вашого малюка до його великого дебюту, чи створюєте гендерно-нейтральний простір для спільного проживання братів і сестер, чи просто шукаєте щось більш вишукане, ніж милі рожеві або блакитні кольори, нейтральна дитяча може бути саме тим, що ви шукаєте.

Зовсім не нудна, нейтральна палітра кольорів може стати прекрасним фоном для багатого і складного простору, дозволяючи більш витонченим елементам дизайну, таким як візерунок і текстура, відтінити колір і зайняти центральне місце. Але нейтральні кольори не завжди повинні відходити на другий план.

Коли ми думаємо про нейтральні кольори, ми, як правило, уявляємо собі білий, сірий і бежевий, але нейтральні кольори можуть мати і темніший, драматичніший бік. Приглушені сірі тони, темні кольори, такі як темно-синій і мисливський зелений, також можуть бути напрочуд нейтральними, створюючи чіткість, залишаючись при цьому досить стриманими.

Не знаєте, який стиль підійде для вашого простору? Знайдіть нейтральну дитячу своєї мрії за допомогою цих надихаючих ідей щодо палітри для дитячої.

Прибережний сірий

Бурхливий відтінок сланцю в поєднанні з чистим і нейтральним сірим створює контраст і чіткість у цій світлій і вітряній дитячій кімнаті на прибережну тематику від Table and Hearth.

Біле на білому

Цей простий, але приголомшливий простір від Kelly Nan Designs поєднує м’які відтінки кремового кольору слонової кістки з чистими білими дерев’яними панелями на стінах. Природні текстурні елементи та глем-золоті акценти прикрашають простір, створюючи багатий багатовимірний дизайн без потреби в кольорі чи візерунку.

Sage Beauty

Зелений — забутий нейтральний колір. Заспокійливий і універсальний, зелений поєднується практично з усім. Ця мила дитяча кімната, показана на DIY в PDX, може похвалитися прекрасним, ледь помітним відтінком шавлії. Сіруваті, сріблясто-блакитні відтінки надають кімнаті яскравого, чистого відчуття. Поєднуйте його з м’якими пастельними відтінками або оберіть сміливіший акцентний відтінок, наприклад, темно-синій або кораловий.

Природні тони і текстури

Безліч елементів з насиченою текстурою додають нотку бохо-дизайну цій шикарній нейтральній дитячій кімнаті середини століття в стилі модерн, яку ви побачили в Інстаграмі.

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close