Не пропустіть свою долю: любовний гороскоп на липень 2023 року для кожного знака зодіаку

Езотерика

robertss 25.09.2023 Article

Астролог Нараяна Монтуфар вважає, що 17 липня — знаменний день, коли місячні вузли долі змінюють знак. Овни відчують прилив натхнення в коханні.

Який любовний гороскоп на липень для Овна? Щоб налагодити стосунки, сконцентруйтеся на партнері. Розмова начистоту, спільний відпочинок і плани зміцнять зв’язок. Для вільних Овнів настане період романтичних пригод. Щирість і відкритість допоможуть знайти людину для тривалих стосунків.

Що чекає в коханні на Тельця в липні?

Липень спокусить новими романами. Зосередьтеся на спільних справах із партнером і рідше проводьте час нарізно, якщо перебуваєте у шлюбі. Вільні Тельці вступлять у зв’язок без зобов’язань.

З 22 липня Венера поверне у зворотний рух. Велика ймовірність возз’єднання з колишніми партнерами. Постарайтеся не втягуватися в сумнівні історії, щоб не рвати душу і не шкодувати про скоєне.

Любовний гороскоп для Близнюків на липень

Астрологиня Кіра Табурн вважає, що відтоді, як 16 травня Юпітер перейшов у знак Тельця, у Близнюків менше шансів на нові знайомства. У липні Близнюків більше цікавить професійна сфера. У кар’єрі все чудово, а над поточними стосунками доведеться попрацювати.

Який прогноз на кохання для Близнюків у липні? Ті, хто вже в парі, вирушать на відпочинок, де багато хто зважиться на пропозицію руки і серця. Ділові поїздки принесуть романтичне знайомство, не бійтеся службових романів. Вони можуть закінчитися шлюбом.

Який прогноз у коханні на липень 2023 для Рака?

Раки в липні встигнуть попрацювати, відпочити і закохатися. Велика ймовірність, що це трапиться дорогою на роботу, на діловій вечері або під час оформлення угоди з привабливим клієнтом. Щоб не порушити етикет, ходіть на побачення поза робочим часом.

Ті, хто давно в парі, зважаться на спільні проєкти, включно з народженням дітей, спільною купівлею нерухомості або відкриттям бізнесу.

Любовний гороскоп на липень для Лева

Перехід Меркурія в знак Лева 11 липня підвищить інтерес до всіх народжених під п’ятим знаком зодіаку. Купаючись в увазі, не забувайте про здоровий глузд, вибирайте партнера не за словами, а за діями і вчинками.

Який любовний гороскоп на липень для Лева? Нові знайомства позитивно позначаться на якості та рівні життя. Більше уваги потребуватимуть близькі родичі та діти. Не перетворюйтеся на жилетку, але й не відштовхуйте їх, надайте посильну допомогу. У другій половині липня Леви зустрінуть кохання. Чи переросте воно в серйозний зв’язок, покаже час.

Що чекає на Діву в коханні в липні 2023?

Перехід Марса в Діву з 10 липня змістить фокус уваги на сферу роботи і самореалізації. Стосунки страждатимуть, якщо не приділяти партнеру достатньо уваги. Якщо планували сімейні свята і заходи, контролюйте процес особисто, тоді все пройде успішно.

З 28 липня до Марса приєднається Меркурій. Це гарний час, щоб проаналізувати ситуацію в коханні та виправити помилки. Миріться з партнером, якщо бачите спільне майбутнє, розлучайтеся, якщо немає єдності цілей. Вільні Діви зустрінуть людину для серйозних стосунків.

Гороскоп кохання на липень для Терезів

Терези, народжені наприкінці вересня, зустрінуть у липні кохання всього життя. Знайомства, що виникли в першій і другій декаді місяця, мають хорошу перспективу.

Що чекає на Терези в коханні в липні 2023 року? Ретроградна Венера у Леві з 22 липня поверне партнерів із минулого. Якщо почуття не згасли, дайте їм шанс, обговоривши причини розриву, щоб уникнути повторень. Ті, хто давно в парі, переживуть ще один медовий місяць. Але астрологи Талі й Офіра Едут рекомендують не поспішати із серйозними планами до 3 вересня, поки Венера не повернеться в пряме положення.

Який прогноз на кохання для Скорпіона в липні?

Домогтися уваги коханої людини в лоб не вийде. Щоб завоювати симпатію, використовуйте легендарну чарівність, притаманну Скорпіонам. На тих, хто вже в парі або в шлюбі, в липні чекає сплеск романтики і пристрасті. Усамітніться у віддаленому куточку, щоб зосередитися одне на одному.

Деякі Скорпіони зважаться на паузу у стосунках, або тривала робоча поїздка розділить їх із партнером. Не сумуйте, це зміцнить почуття.

Любовний гороскоп на липень для Стрільця

На піку літа Стрільці багато часу приділять сім’ї та близьким людям. Що чекає на Стрільця в коханні в липні? На них чекає з’ясування стосунків, вирішення давніх конфліктів, примирення і нові знайомства. З колишніми партнерами краще не починати все заново, а поставити остаточну крапку.

Вільні Стрільці познайомляться з таємничим партнером. Захочеться розгадати його, але не втрачайте голову, якщо зважитеся вступити з ним у стосунки. Видання Astrosage називає липень чудовим періодом для укладення шлюбу.

Який гороскоп у коханні на липень 2023 для Козерога?

Повний місяць у Козерозі 3 липня внесе ясність у сферу стосунків. Ті, до кого раніше відчували симпатію, знову з’являться на горизонті. Будьте уважні й обережні, щоб не потрапити в тенета маніпулятора. Зустріти ідеального партнера допоможе логіка і тверезий погляд на ситуацію.

Нові несподівані знайомства подарують вірних друзів. У Козерогів, які перебувають у парі, настане період гармонії: партнер підтримає будь-які ідеї.

Любовний гороскоп для Водолія на липень

У романтичній сфері намічається пожвавлення. Нові шанувальники прийдуть із серйозними намірами, не закривайтеся від кохання.

Який прогноз у коханні для Водолія на липень? У липні Водоліям захочеться побалувати кохану людину подарунком або красивим вчинком. Це буде взаємним бажанням, тож не дивіться на цінник. Вільні Водолії зустрінуть кохання, займаючись спільним захопленням.

Який прогноз на кохання в липні 2023 року для Риб?

На них чекає період очищення від минулого. Віджилі стосунки і токсичні партнери відпадуть самі. Попереду чекають нові знайомства і здоровіший, міцніший зв’язок зі щирою і відповідальною людиною.

Перша декада липня — для кар’єри і навчання, а друга і третя — для кохання і зміцнення стосунків із сім’єю і дітьми. Не пропустіть шанс, насолодіться товариством тих, чиє серце відкрите назустріч вам.

Липень сповнений романтичних пригод, нових знайомств і грандіозних планів на спільне майбутнє. Поки Венера не стала ретроградною, насолоджуйтеся одне одним, давайте шанси колишнім партнерам, але будьте розсудливими і не повертайтеся в токсичні стосунки.

Унікальна добірка новин від нашої редакції

You may also like

Ярослав: значення імен, характер і доля його володаря

Бурштин: магічні властивості, цікаві факти про камінь

Січень: знак зодіаку на початку та наприкінці місяця

Ера Водолія: що на нас чекає і скільки триватиме нова епоха

Енергетичний вампір: як розпізнати і захиститися від його впливу

Емілія: значення імені, характер і доля

Позначки:, , , , , , , , , , , , , ,
close