Якісний газовий шланг для бізнесу та побуту — рекомендації від фахівців

Якісний газовий шланг для бізнесу та побуту — рекомендації від фахівців

Сьогодні для ефективного використання газових установок не обходиться без використання додаткового обладнання, включаючи спеціалізовані шланги. “Рукава” необхідні в побуті та легкій промисловості для якісної подачі ацетону, рідкого палива та кисню до обладнання (наприклад, до пристроїв газового зварювання). Відповідно до ГОСТ 9356-75, розподіл газових шлангів відбувається на три основні класи:

  • Кисневі рукава (перший тип) — робочий тиск складає до 0,64 МПа сумішей. Використання розповсюджується на бутан та природний газ. Внутрішній діаметр — від 6 до 9 мм, а зовнішній — до 18 мм.  Можливо відрізнити по позначенню червоним кольором.
  • Рукав для подачі рідкого палива (другий тип). Наприклад, має широкий попит з метою транспортування газових сумішей. Внутрішній діаметр складає від 10 до 16 мм, а зовнішній діаметр — від 19 до 26 мм.  Можливо ідентифікувати по позначенню жовтим кольором.
  • Третій тип використовується виключно для подачі кисню. 2 МПа складає робочий тиск. Внутрішній діаметр складає від 6,3 до 16 мм, а зовнішній бік — від 13 до 26 мм. Можливо відрізнити по позначенню синім кольором.

Особливістю конструкції рукавів для подачі газу, котрі виробляються згідно із ГОСТом 9356-75, є наявність багаторівневої структури. Зовнішні та внутрішні покриття є гумовими, проміжок між ними може бути заповнений спеціальним бавовняним або синтетичним волокном. Також, виробники передбачають забезпечення захисту від дії ультрафіолету на надмірного впливу тепла. Для шлангів із редукторами наявна гнучка та більш зручна прокладка. Наявна рифлена поверхня, котра має меншу схильність до деформації.

Ефективна робота газові шланги передбачена функціонально в помірному кліматі за умови дотримання температурних норм від -30 до +70 градусів за Цельсієм. Але наразі немає чітко встановлених норм щодо експлуатаційної зношуваності. 5 років — універсальна рекомендація щодо періоду безпечного та ефективного використання рукавів із подальшою рекомендацією по заміні.

Перед придбанням комплектуючих до газових балонів бажано запросити у продавця наявність сертифікатів на продукцію та можливість гарантійного обслуговування в майбутньому. Розгорнуту інформацію щодо придбання та експлуатації товарів можливо у консультантів.

Позначки:, , , , , , , , , , ,
close