Преміум корм для собак Nature s Table-склад та відгуки покупців

Преміум корм для собак Nature s Table-склад та відгуки покупців - Ветеринар

Будь-який власник прагне дати власній собаці тільки найбільш оптимальне. І зрозуміло, перш за все це можна віднести до харчування чотириногого друга. Ми всі знаємо, що добре вибраний раціон має велике значення для здоров’я і гарного самопочуття тварини. Але під час вибору корму часто з’являється багато питань: якому корму віддавати перевагу? Який повинен бути його склад? На що звернути власну увагу? Ми спробуємо дати відповідь на всі ці питання і розкласти все по поличках.

На що звернути власну увагу під час вибору корму для собаки

Найбільшу користь для собак, як і для людей, несе раціон з натуральних ретельно обраних компонентів, без обробки хімічним шляхом і шкідливих добавок.

Також слід пам’ятати про те, що білок тваринного походження – це основа харчування собаки. Всі поживні речовини (білки, жири, вуглеводи) повинні міститися в кормі в виключно конкретних пропорціях, адже недолік або надлишок будь-якого з них чреваті серйозними складнощами зі здоров’ям вихованця. Раціон вихованця повинен містити корисні вітаміни і мінерали.

Зрозуміло, дотримати всі дані Умови під час приготування їжі для вихованця будинку занадто важко, тому краще підбирати готові повнораціонні корми. Наприклад, повнораціонні преміальні корми для собак Nature’s Table (»справжній раціон») ідеально підходять всім перерахованим вище параметрам.

Преміум корм для собак Nature s Table-склад та відгуки покупців - Ветеринар

Натуральні інгредієнти-запорука здоров’я

Раціони Nature’s Table виробляються компанією Mars і відносяться до сегменту «преміум».

Уже в самому найменуванні корму видно боязке ставлення до природності харчування. За якими принципами створюються корми Nature’s Table?

  • Корм містить тільки зрозумілі і прості всім натуральні інгредієнти-курку, індичку, овочі, злаки, олію соняшникову, риб’ячий жир, вітаміни і мінерали.
  • Інгредієнт №1-білок тваринного походження (куряче м’ясо або індички).
  • БЕЗ добавки сої, консервантів, штучних барвників, підсилювачів смаку та ароматизаторів.

Крім вибору тільки натуральних компонентів, виробник у виробничому процесі кормів використовує до них тільки фізичні методи обробки — наприклад сушка, нагрівання, подрібнення. Під час виготовлення і зберіганні виключається додавання підсилювачів смаку, штучних барвників, сої та консервантів.

Преміум корм для собак Nature s Table-склад та відгуки покупців - Ветеринар

Склад і види преміум-раціонів для собак Nature’s Table

Будь-якого покупця перш за все турбує склад корму для тварини. Давайте зупинимося на цьому детальніше.

Що входить до складу повнораціонних кормів для собак Nature’s Table?

  • Інгредієнт №1-дуже якісний справжній білок тваринного походження (куряче м’ясо або індички). Це основа харчування для повноцінного і активного життя. З білка тварина отримує незамінні амінокислоти, які грають одну з важливих ролей у всіх процесах в організмі – від побудови і відновлення клітин і тканин, до балансу гормонів і нормальної роботи імунної системи.
  • Овочі та злаки (пшениця, кукурудза, рис, суха м’якоть цукрових буряків, горошок, морква, шпинат, цикорій). Вони постачають тварину вуглеводами, клітковиною і натуральними пребіотиками, необхідними для здорового травлення. Також вони багаті вітамінами і мінеральними речовинами, наприклад, вітамінами групи B.
  • Жири та олії (тваринний і риб’ячий жир, Олія соняшникова). Це джерела необхідних жирних кислот Омега — 3 і Омега-6, а ще вітамінів А, D, E. Вони створюють сильний імунітет, допомагають підходящої роботі судинно-серцевої системи, а ще відповідають за здорову і красиву шерсть вихованця.
  • БЕЗ добавки сої, штучних барвників, підсилювачів смаку і консервантів.

Преміум корм для собак Nature s Table-склад та відгуки покупців - Ветеринар

Раціони для собак Nature’s Table представлені лінійкою сухих кормів з такими перевагами:

  • для дорослих собак всіх порід-курка з рисом, індичка з овочами;
  • для дорослих собак дрібних порід-курка з рисом.

Чому для собак дрібних порід розроблена окрема лінійка? Так як при їх годуванні потрібно враховувати їх особливості. По-перше, їм важко розгризати традиційні гранули, потрібен знижений розмір. Друге, дуже маленькі собачки часто бувають вимогливі до їжі. Тому їм необхідний корм з великим вмістом м’ясних компонентів – його смак і аромат дуже гарні для собак. Все це було враховано при розробці лінійки кормів для собак дрібних порід.

Відгуки покупців про корм для собак Nature’s Table

Таїсія, м Іжевськ:

Не так давно ми взяли з притулку вже дорослого пса-тішу. Відразу постало питання раціонального харчування для собаки. Так як це наш перший вихованець, я порадилася з досвідченими собаківниками і ветлікарем і зупинилася на кормі Nature’s Table. Для мене було важливо, щоб склад був зрозумілим для мене і максимально натуральним. У цьому кормі мені все сподобалося-багато білка тваринного походження, овочі та злаки, нічого непотрібного. Тиша їсть корм з радістю, і ми задоволені.

Андрій, м. Москва:

Раніше я готував їжу для власного Рекса сам, але в зв’язку з браком часу став шукати хорошу заміну домашньому харчуванню серед готових кормів. А також, я прочитав, що так краще для собаки – в промисловому кормі строго вивірена рецептура, взяті в Облік всі поживні речовини в необхідних пропорціях. Але варіантів в магазинах досить багато, розбігаються очі. Я заморочився і ретельно вивчив склади практично всіх популярних кормів. У підсумку зупинився на марці Nature’s Table – до складу їх кормів у мене не з’явилося ніяких питань, все просто і ясно. Натуральні продукти, які є і на моїй кухні – м’ясо, птиця, рис, овочі. Немає барвників, консервантів, підсилювачів смаку. Коротше, підібрав як для себе-і не пошкодував.

Думка ветеринарного фахівця

Господарі собак часто задають мені питання: Чим годувати вихованця? Вибір кормів на ринку зараз великий і не помилитися з вибором буває складно. Я завжди відповідаю: для себе ви хочете тільки найприємніше і справжнього в харчуванні, уникаєте хімії, шкідливих добавок, ГМО. За аналогічним принципом потрібно підбирати раціон і для вихованця. Зрозуміло, враховуючи специфіки і харчових потреб собаки. На першому місці в складі корму повинен йти білок тваринного походження (м’ясо, птиця). Обов’язково зобов’язані бути овочі, злаки, вітаміни. І зрозуміло, потрібно підбирати той корм, який не містить штучних добавок, барвників, ароматизаторів, підсилювачів смаку, ГМО. Склад повинен був простим і зрозумілим, ви зобов’язані розуміти, навіщо потрібен кожен інгредієнт, яку користь для здоров’я тварини він несе. Раціони Nature’s Table цілком відповідають всім даним вимогам, тому я можу його радити.

Підсумок

Для себе ми підбираємо максимально Справжню і корисну їжу, для собак це не менш важливо, ніж для людини. Корм для собаки повинен бути повнораціонним-іншими словами забезпечувати тварину всіма необхідними поживними речовинами і не вимагати ніяких додаткових добавок. Чим простіше і зрозуміліше склад, тим краще. Досконало готовий раціон для собаки повинен містити багато білка тваринного походження, компоненти рослинності (злаки, овочі, зелень), жири і масла, вітаміни і мінерали – нічого непотрібного. Якщо ви хочете знайти конкретно такий корм, радимо звернути власну увагу на бренд Nature’s Table.

Позначки:, , , , , , , , ,
close