Принтер промислового класу – це високоякісне друкарське обладнання, яке відрізняється високою міцністю та продуктивністю

Принтер промислового класу - це високоякісне друкарське обладнання, яке відрізняється високою міцністю та продуктивністю - Ветеринар

Ці пристрої призначені для щоденної безперебійної роботи і використовуються переважно на підприємствах, де обсяг виготовлених етикеток перевищує 10 тисяч на день.

Основною особливістю промислових принтерів є посилена міцність та надійність конструкції. Крім того, вони оснащені додатковими аксесуарами, які допомагають виготовляти досить великий тираж.

Основні переваги промислових принтерів етикеток:

— Надійний металевий корпус;

— Велика швидкість друку та обсяг тиражу;

— Довговічність та міцність обладнання;

— Швидкий доступ до заміни витратних матеріалів;

— Простота та легкість у обслуговуванні.

Термоголовки для принтерів промислового класу, як правило, мають роздільну здатність 600 dpi. Проте існують також промислові принтери з роздільною здатністю 203 та 300 dpi. Термоголовки з роздільною здатністю 600 dpi вважаються найпотужнішими та найміцнішими в цьому сегменті обладнання. Вони можуть виготовляти велику кількість етикеток та штрих-кодів з різною за складністю символікою та графічним кодом. Крім того, термоголовки з роздільною здатністю 600 dpi мають найдовший термін служби і можуть наносити друк на папір, поліетилен, пластик, картон та різний текстиль.

Слід відзначити, що термін служби будь-якої термоголовки залежить від дотримання всіх правил експлуатації. Щоб захистити промисловий принтер від можливих поломок, варто вчасно проводити заміну зношених деталей.

Друк етикеток на принтерах промислового класу в основному проводиться термотрансферним методом. Цей метод полягає в тому, що фарба наноситься на поверхню гарячою термоголовкою. Іншими словами, фарба впалюється в поверхню етикетки і стає менш вразливою до зовнішніх впливів. Таке нанесення фарби більш довговічне та менше чутливе до стирання.

У принтерах промислового класу вбудовано до 11 шрифтів. Крім того, за потреби зображення можна масштабувати, тобто змінювати розмір.

Який протокол зв’язку використовують промислові принтери етикеток?

Для зручності та простоти підключення в промислових принтерах для передачі даних використовуються інтерфейси:

— Стандартні, такі як RS-232, Centronics Parallel, Ethernet.

— Додаткові USB 2.0.

— Бездротові — WiFi і Bluetooth.

Де купити промислові принтери етикеток в Києві?

Краще купувати промислові принтери етикеток і штрих-кодів у перевірених постачальників. Інтернет-сайт Технолоджик давно зарекомендував себе як надійний і відповідальний магазин. У нас ви знайдете тільки якісні товари за доступною ціною з доставкою по всій Україні. На сайті завжди вказана актуальна ціна, а також є докладний опис і характеристики всіх товарів. Купити принтер промислового класу на нашому сайті можна всього за 5 хвилин. Для цього вам потрібно буде заповнити просту форму замовлення або зателефонувати нашим менеджерам.

Якщо ви не знаєте, як вибрати принтер промислового класу, наші консультанти з радістю допоможуть підібрати вам товар виключно для ваших потреб і вимог. У нас ви зможете не тільки купити принтер для складу, магазину, супермаркета, виробництва, але і інше торгове обладнання.

Промислові принтери етикеток в магазині Технолоджик — гарантія і сервіс від 12 місяців! Не відкладайте покупку на завтра, дзвоніть прямо зараз і отримайте хорошу знижку!

Позначки:, , , , , , , , , , , , , ,
close