12.02.2021 – магічна дзеркальна дата. Що потрібно робити в найсприятливіший день року – 12 лютого

Їжа

robertss 31.08.2023 Article

12 лютого — найсприятливіший день 2021 року, адже це повна дзеркальна дата, а в такі дні більшість людей супроводжує удача і відбуваються приємні зміни в житті. До того ж ця дата збігається з Новим роком за китайським календарем.

Чим чудова дзеркальна дата 12.02.2021

Якщо поглянути на ці числа, то видно, що вони читаються однаково з обох боків. Такі дні вважаються дуже щасливими і навіть трохи магічними. Будь-яка гарна справа, яку ви затієте 12 лютого, найімовірніше, буде вдалою, а багато бажань, загаданих цього дня, збудуться.

А ще 12 лютого натупає рік Бика — новий рік за китайським місячним календарем. І ця подія подарує додаткову позитивну енергію.

Але важливо знати, що потрібно, а чого не можна робити в дзеркальні дати. Адже негативні думки, емоції та вчинки можуть обернутися проти вас, до того ж із подвоєною силою.

12 лютого — найсприятливіший день року. Не проспіть його!

Що потрібно робити в дзеркальну дату 12.02.2021

У цей день можна почати нове щасливе життя, відмовившись від шкідливих звичок, негативних думок і поганих вчинків. Кращої дати для змін на краще не придумаєш! Адже 12.02.2021 рекомендується складати плани на майбутнє, загадувати бажання і починати діяти.

Цього дня потрібно любити себе і піклуватися про себе — займіться спортом, сходіть у СПА або на масаж, зробіть нову зачіску, купіть собі щось красиве або смачне. Побалуйте себе, і гарний настрій подарує вам потужну життєву енергію. 12 лютого — гарний час для генерального прибирання, перегляду гардероба, для позбавлення від зайвих речей. Усе поламане або старе без сумнівів — на смітник! Позбавляємося від сміття, що накопичилося, в найширшому сенсі — від шкідливих звичок, від речей, що захаращують квартиру, від людей, які отруюють життя, від зв’язків, які ви давно хотіли, але так і не наважувалися порвати. 12 лютого сміливих і рішучих буде супроводжувати удача.

Як загадувати бажання в дзеркальну дату 12.02.2021

1 Гарненько подумайте, чого ви дійсно хочете в майбутньому. Постарайтеся сформулювати це якомога точніше і конкретніше.

2. Заздалегідь напишіть на аркуші паперу, від чого ви б хотіли відмовитися — від неприємних рис характеру, токсичних людей, обридлої роботи, згаслих почуттів, від усього, що вам неприємно, що вас дратує і засмучує. Вранці 12 лютого розірвіть аркуш із цими записами, це допоможе вам подолати всі перепони на шляху до заповітної мети.

3) А тепер виберіть ваше найголовніше бажання — нову роботу, благополуччя сім’ї, міцне здоров’я, симпатію коханої людини тощо. Заплющте очі й уявіть, що всі ваші плани вже збулися. Запам’ятайте свої почуття та емоції.

4. Ще більш дієвий спосіб — ритуал із дзеркалом. Продумайте ваше бажання і намалюйте картинку, яка з ним пов’язана — сердечко, новий дім, щасливу сім’ю з дітьми. Не обов’язково малювати все докладно, можна схематично, головне, щоб образи були вам добре зрозумілі. Підійдіть до дзеркала і простягніть до нього вашу картинку так, щоб у дзеркалі відбивалася і вона, і ваша фігура на задньому плані. Уявіть, що ваше бажання вже збулося, максимально промалюйте всі деталі у вашій уяві.

Якщо 12 лютого правильно загадати бажання, воно неодмінно збудеться.

Чого не можна робити в дзеркальну дату 12.02.2021

1. Найголовніше — не можна бажати кому-небудь нещастя. Такі думки здатні накликати біду саме на вас, у дзеркальні дати ефект бумеранга дуже сильний.

2. лінуватися, байдикувати, сидіти склавши руки. Раз ви нічого не робите, значить вам нічого не потрібно.

3. Затівати скандали, з’ясовувати стосунки, ображати кого-небудь, самому згадувати старі образи.

4. Купувати непотрібні речі. Порожні витрати — порожнє майбутнє.

5. Вдаватися до зневіри, займатися самобичуванням, думати, що ви нікчемна людина і все найкраще в минулому. Такі думки можуть матеріалізуватися і удача дійсно від вас відвернеться.

Проживіть цей чарівний день на повну котушку, на позитиві та з добрими думками. І вам напевно посміхнеться удача, а загадані бажання здійсняться.

Позначки:, , , , , , , , , , , ,
close